انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: برای خرید سیستم وارد شوید(با راهنمایی)+عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
والا بنده اصلا در جریان اطمینانی بودنش نیستم.شما میتونی بگی پرداخت وجه هنگام دریافت کالا.شما هر ضبطی خواستی بگیری حرفه ای بگیر که تنظیمات اکولایزرش هم حرفه ای باشه.
داداش سلام خوبی
من یه جفت باند پایونیر 6965 تایوانی گرفتم با ضمانت اصل و پخش من هم جی وی سی هستش ولی مدلش یادم نیست صدا رو که زیاد میکنم تو تنظیم بیس بالا (+4) نویز میکنه و خش خش میکنه من اگه یه امپ دو کانال ببندم روش بنظرت کیفیتش فرق میکنه یا نه ؟ آمپی که میبندم اگه پایونیر باشه بهت مچ میشه یا چیزه دیگه ببندم ؟ قیمتش دو کاناله پایونیر الان چنده ؟ ممنون میشم اگه جواب بدی . دمت هم گرم وب سایت جالبی داری
ضبط جی وی سی سازگاری با باند پایونیر75نداره من خودمم ضبط جی وی سی فلشخور دارم با باند پایونیر72شما ضبط رو عوض کن پایونیر حرفه ای بنداز.
باند های آمپرخور نیاز به آمپر و ضبط حرفه ای آمپر خور داره.قیمت آمپر هم دستم نیست احتمالا خوبش حداکثر 100تومن باشه
آقا دمت گرم از راهنمایی عالیت ولی میخواستم بدون که این باندی که من خریدم (6965) خوب هستش یا نه ؟ الان نوش قیمتش چنده .
و اینکه یه مدل ضبط پایونیر کاکرده بهم معرفی کن که بگیرم
تشکر میکنیم از شما دوست عزیز
باند خوبیه.حتما رنگش هم آبیه درسته؟نوش وجود نداره
ضبط هم اگه 6850 گیرت اومد خوبه یا یک ارسال اون بالا گذاشتم اونو بخون واسه یکی از بچه ها یک لینک سایت و اسم چندتا ضبط گذاشتم از هر کدومش خوشت اومد بخر اما بیشتر گیر بده به ضبط6850 اگه تو بازار نبود توی اینترنت هم بگرد چون خیلی ضبط خوبیه.باید یک ضبط تمام حرفه ای بخری که اکولایزر تنظیمات آمپر و ساب هم داشته باشه
اونایی که ماشین ندارن باید چیکا کنن HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhبه خودشون ببندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه این تاپیکو گذاشتم برای کسایی که ماشین دارن و نیاز به راهنمایی برای سیستم دارن
سلام حسین جان بودجه من300 تا 350 هست فقط برای پخش
حالا کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید
pioneer deh 9450 ub
pioneer deh 7450 sd
pioneer head unit dvh 345 ub
pioneer deh 6450 bt
pioneer dvh 735 av
اگر مدل بهتری هم هست معرفی کنید
لطفا قیمت هر کدوم رو که میدونید بی زحمت بگید
باتشکر
بهترین ضبط به نظر من در رتبه اول توی ضبط هایی که گفتی
1.pioneer dvh 735 av
2.pioneer deh 9450 ub
ضبط پایونیر یه خوبی داره بهترین پخشه و رو دست نداره شما هر کدوم رو بخری و مواظبش باشی واست 10سال کار میکنه بدون اینکه اذیت کنه اما هیچ وقت سی دی خط و خش دار تو هیچ ضبطی نزار ارزش نداره چون ضبطو خراب میکنه ضبط هم ضد حال میزنه.
قیمتش دستم نیست اما حدودا همون قیمتی که گفتی احتمالا باشه
حسین جان یه سوال این پخش ها که پورت usb اونها پشت هست رو چجوری باید بهش فلش وصل کرد
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12