انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۳ ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-05-2017، 20:45)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بزار با تصور جدیدم ببینمت چیکار داریng2

عجیبه مهربون تر از قبل شدی :|
(14-05-2017، 20:46)zaynab نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
متشکر خوبين??

من خوبم معرفی میکنی عزیزم 
من شیوا 22 اصفهان

(14-05-2017، 20:46)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2017، 20:45)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پیر شدم صبور تر از قبل ...
kaffe2
(14-05-2017، 20:44)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2017، 20:43)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جدی میگم پسر خوبی بودی bathtime

همیشه به خاطر رفتارای بدم عصبانی میشدیا .. یه ذره فک کن .. :hiccp:

یادش ننداز دیگه :|
شیوا ورژنِ جدیدی رو داره ارائه میده (:
(14-05-2017، 20:41)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2017، 20:39)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کسایی ک دوست داشتم رو یادم.میمونه 

جدا یا داری شوخی میکنی ؟ :|||

(14-05-2017، 20:38)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم همین طور :|
بیاین باهم هیچ کاری نکنیم تا چرخه ی زیبای زندگی حفظ شه :/
._.

ببین اگه تو الان یکاری نکنی 50 سالگیت با یه سیگار کنار پنجره میشنی بیرونو نگاه میکنی یه چیز خیلی بدی به زندگیت میگی و خیلی بد میمیری :|
چرخه رو خودت باس به طرفی که میخای بچرخونی ._.
باور کن یه فال گیر آنقدر آینده ی منو دقیق پیشبینی نمی کرد ک تو کردی :/
ولی دور از شوخی ب فکرش هستم ._.
باید ارادمو قوی کنم .-.
(14-05-2017، 20:47)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2017، 20:44)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2017، 20:43)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جدی میگم پسر خوبی بودی bathtime

همیشه به خاطر رفتارای بدم عصبانی میشدیا .. یه ذره فک کن .. :hiccp:

یادش ننداز دیگه :|
شیوا ورژنِ جدیدی رو داره ارائه میده (:

لایک لایک مای کایند ورژن ایز دان497
(14-05-2017، 20:46)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من شیوا 22 اصفهان

(14-05-2017، 20:46)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

kaffe2

خوشبختم .منم زينب 17 تهران
(14-05-2017، 20:47)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باور کن یه فال گیر آنقدر آینده ی منو دقیق پیشبینی نمی کرد ک تو کردی :/
ولی دور از شوخی ب فکرش هستم ._.
باید ارادمو قوی کنم .-.

ببین من یه بحرانی تو آینده تصور کردم که نمیتونی تصور کنی .. تو تازه خوشبختشونی :|
اراده کن تا افکارت مثل من سیاه نشه ..

(14-05-2017، 20:46)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
kaffe2

اون موقع من راهنمایی بودم تو دانشگاه بودی الان رو نمیدونم :|
(14-05-2017، 20:50)zaynab نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من شیوا 22 اصفهان

[ -> ]
[ -> ]

kaffe2

اوووو پنج ساله عضوی ینی دوازده سالت بوده اومدی فلش اوقیHeart
خدایی خدا نمیتونه ک در شرایط سخت بیاد پایین باهات حرف بزنه :|
بالاخره باید یه دوست خوبم پیدا کنیم ک راهنماييمون کنه ...
البته به شرط اینکه واقعا راهنمایی کنه بعضيا از حسادت ب آدم لطمه میزنن (:
منظورم اون بود !
[quote pid='3319292' dateline='1494784304']

اوووو پنج ساله عضوی ینی دوازده سالت بوده اومدی فلش اوقیHeart
[/quote]

اووم تاحالا بش دقت نکرده بودم ?