انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۳ ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-05-2017، 19:57)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 16:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 16:20)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 13:40)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من امیدم ب تابستونه :|

این امید اشتباهه :|

ولی بهتر از نا امیدیه :|
پس به قول کوروش ، زنده باد اشتباه خوب من :|
(:
راستی یادمه مدیر بودی ..*
چی شد ک استفاده دادی : |

(10-05-2017، 15:44)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 13:27)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 13:22)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلاینbathtime

برید. رای بدید
سلام چطوری ? (:

سلاین خسته کوفته داغون
زیاد به خودت فشار نیار :/
من بودم کل شيفتمو میخوابیدم :|||||

دُرسا ، استعفا ن استفاده D:

(10-05-2017، 18:46)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 17:42)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هووووف چقد عوض شده اینجاا؟؟
چه کاربرای جدیدی اومدن Sleepy

مگه قرار بوده نیان؟

منظورش احتمالن رفتار کاربراست نه اینکه چرا اومدن ..
شایدم برعکس

اوهوم دقیقا منظورم همونی بود ک گفتی امیر
(10-05-2017، 19:57)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 16:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 16:20)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 13:40)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(:

(10-05-2017، 15:44)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 13:27)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 13:22)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلاینbathtime

برید. رای بدید
سلام چطوری ? (:

سلاین خسته کوفته داغون

(10-05-2017، 18:46)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 17:42)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مگه قرار بوده نیان؟

شایدم برعکس
اشتباه تایپی شد ._.
از دست این کیبورد :/
بعضی وقتا اصلا یه چیز دیگه میزنم یه چیز دیگه میاد :|
[ -> ]
(:

احیانا بهرام نبود ؟ :|
بخاطر درس و مشق و زندگی استفا دادم ..
اسمت چی بود ؟ :||
سلاممممم
(10-05-2017، 20:28)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

(:

[ -> ]
[ -> ]
سلام چطوری ? (:

سلاین خسته کوفته داغون

[ -> ]
[ -> ]

مگه قرار بوده نیان؟

شایدم برعکس
اشتباه تایپی شد ._.
از دست این کیبورد :/
بعضی وقتا اصلا یه چیز دیگه میزنم یه چیز دیگه میاد :|

اکشال نداره (;
سر کلمات حساس دقت کن :v
این نسل نه از سرطان میمیره
نه از غذا و آب آلوده
نه از امواج پارازیتها،

بی خوابی این نسل رو خواهد کشت.

:/
(10-05-2017، 12:39)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 12:36)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه روز خسته کننده ای ! : |

(10-05-2017، 12:36)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-05-2017، 12:33)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هووووف مُردیم از خووشے (:
خوشی همین نزدیکیاس !
فقط تو داری به خودت تلقین میکنی ک نیس ._.
خوش بودن فقط یه ذهن سالم و بیخیال میخواد (:!

چه  دقیق و روشن فکر!
ن بابا چ روشن فکری ؟ فقط حقیقتو گفتم (: !
مسیحا ....اسمتو اصلا نشنیده بودم ..*

: (
چه خام و بی محتوا ! 
ندونستن تو شامل حال من نمیشه ... میشه ؟
ولی مسیحا اسمه !
اسمی که برای هر دو جنس ( زن و مرد ) بکار میره .. بهتره راجع به چیزی که نمیدونی تحقیق کنی .. تا ...
خوبه که لااقل مثل خیلیا تو مجازی دروغ نمیگی .....
دیگه هر کی از اسمم ایراد بگیره میدم بابام جوابشو بده !!

+ سلام .

من رو اسمم خیلی حساسم ... حساس
سلام.
خب ؟ وقت ندارم سریع لطفا .