انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: معنی اسم نفر قبلیت رو بگو ! بدویین بیاین ! ❤
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سلام ...
اینجا باید معنی اسم نفر قبلیتون رو بگید !
نگید که نمیدونم ! برید پیدا کنید .. پیدا نکردید هم شرکت نکنید !
قوانین :
دعوا نکنید !
بحث هم نکنید !
نمیدونم اسپم برداشت میشه ...
بچه های خوبی باشید و اینکه :

سپاس یادتون نره !!! Heart
تَرسا. الف. آتش پرست. (فرهنگ جهانگیری) (برهان) (غیاث اللغات). طایفه ٔ آتش پرست که در دین حضرت عیسی علیه السلام اند. بتازیش نصرانی خوانند و جمع این ترسایان که با یاء مینویسند غلط است بلکه ترساان بهمزه باید نبشت و یک نسخه ٔ جمال حسینی برین نمط کتابت دیده شده است. (شرفنامه ٔ منیری). صاحب جهانگیری بمعنی آتش پرست نوشته و آن خطا است زیرا که ترسا پیروان حضرت مسیح را گویند و آتش پرست را گبر خوانند. (انجمن آرا) (آنندراج). بمعنی آتش پرست در کلام فصحا دیده نشد. (حاشیه ٔ برهان چ معین). ب. بمعنی مطلق کافر بلکه بت پرست استعمال کرده اند. (آنندراج) :
هم اسم خودمه .__.
اسم مادر حضرت مسیح
توی فارسی ام اسم ی گله
توی زبان مصری هم معنی دریای غم و تلخیه
خودش گفت
اسم مادر حضرت مسیح
توی فارسی ام اسم ی گله
توی زبان مصری هم معنی دریای غم و تلخیه
شرمنده حوصله نداشتم تایپ کنم از رو مال تو کپی کردم
یهـ اسـم تُرکیهـ که اگه اشتبـآه نکنم معنیش میشـه عشق

یه جـور دیگه هم اگه تلفظش کنی میشه یه اسم عربی به معنی شـوق و خیـال

نمیـدونم دقیقـآ کدومش درستـه ...
روشنگر آشکار کننده مونث مبین
خب شما بدونید اسم من هم معنی صنم میشه یعنی شما فرض کنید اسمم صنمه
صنم یعنی معشوق زیبارو
من فاطمم
معنی اسممو بگین
هم اسم بانوی دو عالم
پاک و فروزنده ..
با گذشت .
تَرسا. الف. آتش پرست. (فرهنگ جهانگیری) (برهان) (غیاث اللغات). طایفه ٔ آتش پرست که در دین حضرت عیسی علیه السلام اند. بتازیش نصرانی خوانند و جمع این ترسایان که با یاء مینویسند غلط است بلکه ترساان بهمزه باید نبشت و یک نسخه ٔ جمال حسینی برین نمط کتابت دیده شده است. (شرفنامه ٔ منیری). صاحب جهانگیری بمعنی آتش پرست نوشته و آن خطا است زیرا که ترسا پیروان حضرت مسیح را گویند و آتش پرست را گبر خوانند. (انجمن آرا) (آنندراج). بمعنی آتش پرست در کلام فصحا دیده نشد. (حاشیه ٔ برهان چ معین). ب. بمعنی مطلق کافر بلکه بت پرست استعمال کرده اند. (آنندراج) :
مريم : 1- (در گياهي) گل سفيد خوشه‌اي خوشبو و داراي عطر با دوام، و نيز گياهي علفي، پايا و زينتيِ اين گل كه از خانواده‌ي سوسن است و پياز دارد؛ 2- (اَعلام) 1) نام سوره‌ي نوزدهم از قرآن كريم داراي نود و هشت آيه؛ 2) [قرن اول میلادی] مريم عذرا مادر عيسي(ع) دختر عِمران و از نسل داوود؛ 3) مریم [قرن اول میلادی] از نخستین پیروان حضرت عیسی(ع)؛ 4) مریم مجدلیه: [قرن اول میلادی] بنا بر روایت های مسیحی زنی که به راه راست هدایت شد یا به وسیله‌ي حضرت عیسی(ع) از دیوانگی نجات یافت.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5