انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوے آزاد نسخه 313
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-08-2017، 23:12)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:09)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:09)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:07)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:04)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
~____~

•_•

مای لاووووو

قربونت برم عزيز دلم ..

چقدر دلم تنگ شده بود !

چقد بزرگ شدیTelegh_27
^_^*

دانشگاهم ميخوام برم تازه ^_^

دلم خيلي براي همه ي بچه ها تنگ بود !!

پاري ، نفس ، گلرخ ، تارا و ...

روزاي فراموش نشدني با هم داشتيم

بسلامتی عزیز دلم 
اوهوم مخصوصا نفس گلرخ 
تارا رو باهاش صحبت کردم هنوز شره 
پاریم میاد هر چندوقت 
کنکور داری یا دادی؟
(25-08-2017، 23:12)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:09)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:09)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:07)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:04)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
~____~

•_•

مای لاووووو

قربونت برم عزيز دلم ..

چقدر دلم تنگ شده بود !

چقد بزرگ شدیTelegh_27
^_^*

نشناختی ؟ ._.
لیانا چته چرا اینجوری میکنی تو
(25-08-2017، 23:11)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انقد ناشناخته شدم یعنی؟ ._.

(25-08-2017، 23:10)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:09)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سـلام و ...
._.

وعلیک...

و خوبـی؟...

ممنون شما خوبی
(25-08-2017، 23:14)❤️Arsham ❤️ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

لیانا جواب بده32
(25-08-2017، 23:14)❤️Arsham ❤️ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وا چیکار کردم مگه خودت چته
(25-08-2017، 23:14)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
مای لاووووو

قربونت برم عزيز دلم ..

چقدر دلم تنگ شده بود !

چقد بزرگ شدیTelegh_27
^_^*

بسلامتی عزیز دلم 
اوهوم مخصوصا نفس گلرخ 
تارا رو باهاش صحبت کردم هنوز شره 
پاریم میاد هر چندوقت 
کنکور داری یا دادی؟

اره تاراس ديگه ^_^

دادم ((;
(25-08-2017، 23:15)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:11)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انقد ناشناخته شدم یعنی؟ ._.

(25-08-2017، 23:10)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:09)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سـلام و ...
._.

وعلیک...

و خوبـی؟...

ممنون شما خوبی
شـکر ...
میذگرونیم D:
(25-08-2017، 23:16)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

لیانا جواب بده32
چشم اجی دادم
(25-08-2017، 23:14)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
مای لاووووو

قربونت برم عزيز دلم ..

چقدر دلم تنگ شده بود !

چقد بزرگ شدیTelegh_27
^_^*

نشناختی ؟ ._.
عه ._.