انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوے آزاد نسخه 313
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-08-2017، 23:16)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:14)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:12)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:09)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:09)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قربونت برم عزيز دلم ..

چقدر دلم تنگ شده بود !

چقد بزرگ شدیTelegh_27
^_^*

دانشگاهم ميخوام برم تازه ^_^

دلم خيلي براي همه ي بچه ها تنگ بود !!

پاري ، نفس ، گلرخ ، تارا و ...

روزاي فراموش نشدني با هم داشتيم

بسلامتی عزیز دلم 
اوهوم مخصوصا نفس گلرخ 
تارا رو باهاش صحبت کردم هنوز شره 
پاریم میاد هر چندوقت 
کنکور داری یا دادی؟

اره تاراس ديگه ^_^

دادم ((;

انتخاب رشته چطور بود 

(25-08-2017، 23:17)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:16)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:14)❤️Arsham ❤️ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لیانا چته چرا اینجوری میکنی تو

لیانا جواب بده32
چشم اجی دادم

میسی
(25-08-2017، 23:18)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:14)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:12)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:09)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:09)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قربونت برم عزيز دلم ..

چقدر دلم تنگ شده بود !

چقد بزرگ شدیTelegh_27
^_^*

نشناختی ؟ ._.
عه ._.

شناختم شناختم !!

خوبى ؟!

اووووفـ..
نمیشناختـی .. نشناخته بودی دیگ ._.
خوبم... خوبی؟
(25-08-2017، 23:16)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:14)❤️Arsham ❤️ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وا چیکار کردم مگه خودت چته

خودت خوب میدونی دیگه حق نداری بری بیرون فهمیدی
(25-08-2017، 23:20)❤️Arsham ❤️ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:16)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

وا چیکار کردم مگه خودت چته

خودت خوب میدونی دیگه حق نداری بری بیرون فهمیدی
چشم 22
(25-08-2017، 23:19)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:18)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:14)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
چقد بزرگ شدیTelegh_27
^_^*

نشناختی ؟ ._.
عه ._.

شناختم شناختم !!

خوبى ؟!

اووووفـ..
خوبم... خوبی؟
براىِ اينكه ايديت تغيير كرده !! منم خيلي وقته كه نيومدم !!

سلامتى منم خوبم !!

شيوا : ( شيفو *_*)

پرستاري شهرستان فكر كنم قبول شم +_+
نقل قول: شيوا : ( شيفو *_*)

خیلی خوبه عزیزم ب کادر درمان خوش اومدی
(25-08-2017، 23:23)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:19)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
^_^*

نشناختی ؟ ._.
عه ._.

شناختم شناختم !!

خوبى ؟!

اووووفـ..
خوبم... خوبی؟
براىِ اينكه ايديت تغيير كرده !! منم خيلي وقته كه نيومدم !!

سلامتى منم خوبم !!

شيوا : ( شيفو *_*)

منم فقط میام میخندم خیلی فان شده :>>
شکر..
(25-08-2017، 23:24)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم فقط میام میخندم خیلی فان شده :>>
شکر..
من نمیشناسمت؟
(25-08-2017، 23:24)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ممنونم .

كم كاري كردم وگرنه همكار ميشديم .____.

احسان :

خيلي خوشحال شدم ديدمت !!

موفق باشي !

شب بخير همگي !!
(25-08-2017، 23:28)ღSηow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-08-2017، 23:24)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ممنونم .

كم كاري كردم وگرنه همكار ميشديم .____.

احسان :

خيلي خوشحال شدم ديدمت !!

موفق باشي !

شب بخير همگي !!

پایـنده باشی و ایشالا موفق تر بشی...

شب همگی خوش 3>