انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 319
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
#درس:/
خخ چه با ناراحتی؟

چه سکوتی؟

#جالب_و_خواندنی

مردمانی که در سواحل اقیانوس اطلس زندگی می کنند به صید خرچنگ آبی مشغولند.
آنها خرچنگ هایی را که صید می کنند در سبد می اندازند.
اگر فقط یک خرچنگ در سبد باشد، روی سبد درپوش می گذارند؛ اما وقتی چند خرچنگ صید کرده باشند، هرگز درپوش سبد را نمی گذارند.
چون هرکدام از خرچنگ ها برای بیرون آمدن، دیگری را به کناری می کشد. بنابراین هرگز هیچ کدام موفق به فرار نمی شوند.

این شیوه ی انسان های ناموفق است. آنها دست به هر کاری می زنند تا دیگران را از پیشرفت باز دارند و مانع جلو رفتن آنها شوند!!

آنها برای نگهداشتن دیگران در سبد، از هر وسیله ای استفاده می کنند...

ute
چشات خسته شد برو توهم زهراشدی خخخ
(28-03-2018، 14:06)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چشات خسته شد برو توهم زهراشدی خخخ
خخخخخخخخخ...تنهایی دیگه چیکارش میشه کرد..
برو فیلم ببین
(28-03-2018، 14:09)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برو فیلم ببین
تنهایی حال نمیده..
+
به نظرت چرااینجوری میکنه؟
یابیکاره یا حوصله نداره یااینکه اونی که تو پ.خ گفتم
(28-03-2018، 14:12)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخخخخخخ.....دیوونه ای تو....100%اونی ک تو پ.خ گفتیه...من جذبه خودم مطمعنم...خخخخخخخخخخخخخخخ Big Grin Big Grin Big Grin
(28-03-2018، 14:14)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2018، 14:12)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخخخخخخ.....دیوونه ای تو....100%اونی ک تو پ.خ گفتیه...من جذبه خودم مطمعنم...خخخخخخخخخخخخخخخ Big Grin  Big Grin  Big Grin

Big Grin میخوایی امتحانش کنم ببینم چقدر قابل اعتمادهTelegh_01Telegh_02