انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 319
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بارون ما مهمونیم فکر کنم ایشون صاحب خونستTelegh_01
راست میگی....
نمیخوای به ما یه چایی بدی مدیر ناظم؟
فکرکنم رفت
چطوری؟چه خبر ابجی
(01-04-2018، 23:03)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه خوبه پس ...یه چی بگین

همه هستن وهیشکی چیزی نمیگه

امیر شبیه بچه دوسته بابامی
اوه، بچه دوست بابات ؟ D:
من که حق مو میگیرم.... همینجا پلاس میشم تا بیاد.
منم خوبم تو چطوری آجی؟....بیکارم از تو چه خبر؟
(01-04-2018، 23:20)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2018، 23:03)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه خوبه پس ...یه چی بگین

اوه، بچه دوست بابات ؟ D:

اره ... نه زیاد ولی یه لحظه دیدمت یادش افتادم ولی احساس میکنم شبیه یکی دیگه هم هستی ولی پیدانمیکنم کسیو

(01-04-2018، 23:22)BARAN*Banoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من که حق مو میگیرم.... همینجا پلاس میشم تا بیاد.
منم خوبم تو چطوری آجی؟....بیکارم از تو چه خبر؟

خخخ موفق باشی پس اگه اومد یکی واسه منم بگیر Tongue
هیچی هستم میگذرونمkaffe2
(01-04-2018، 23:22)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2018، 23:20)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
عه خوبه پس ...یه چی بگین

اوه، بچه دوست بابات ؟ D:

اره ... نه زیاد ولی یه لحظه دیدمت یادش افتادم ولی احساس میکنم شبیه یکی دیگه هم هستی ولی پیدانمیکنم کسیو

خخخخ
(01-04-2018، 23:24)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2018، 23:22)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
عه خوبه پس ...یه چی بگین

اوه، بچه دوست بابات ؟ D:

خخخخ

اهان فهمیدم شبیه اون نیستی ازدور شبیه بچه دخترخاله مامانمی
اخیش راحت شدم خیلی مغزمو درگیر کرده بود
بخاطر در رفتنشم جریمش میکنم شیرینی و آجیلم میگیرم.
که اینطور... خوش میگذره؟
(01-04-2018، 23:27)BARAN*Banoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخاطر در رفتنشم جریمش میکنم شیرینی و آجیلم میگیرم.
که اینطور... خوش میگذره؟
خخخ منو فراموش نکنیا
خوبه میگذره دیگه Smile