انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 320
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خخخ نمیگیره: )
نقل قول: من 4 ماه دیگه پذیرش دانشگاهم میاد |:

میرم اونور گفتگوی آزاد نسخه 320 188

ولی صرفا هیچ چیزی غیر ممکن نیست بخونی پزشکیم میشه
او لالا ._. برو برو .. رفتی دعوت نامه بفرست .^.
منتظرم  5020
(29-04-2018، 21:20)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
پسرا دلیل مقدس بودنش رو بهتر میفهمن!

چون همه دخترن ؟ D: 

نقل قول:
پاشو بیا تل .
حرفمو گوش نمیدی ناراحت میشم خب antisirk
نه بابا جدن .. گوشیمو جم کردم اون پیامایی هم ک بت دادم با گوشی مامانم دادم :| :ngh: 
زور میگی خب بشر :>

به جای اینجا بیا همون تل ای بابا .
(29-04-2018، 21:47)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: من 4 ماه دیگه پذیرش دانشگاهم میاد |:

میرم اونور گفتگوی آزاد نسخه 320 188

ولی صرفا هیچ چیزی غیر ممکن نیست بخونی پزشکیم میشه
او لالا ._. برو برو .. رفتی دعوت نامه بفرست .^.
منتظرم  5020
باش

ولی اینم اسون جور نشدا

یه جورایی پدر در اور بود

ایلتس زبان بالای 7 میخواست و اختصاصیات همش باید بالای 18 باشن

بعد ترم اولم ازمون میگیرن
(29-04-2018، 21:47)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اون خل و چلو ندیدی ؟؟؟
نقل قول: زور میگی خب بشر :>

نمیتونم ب دوستم زور بگم ؟ -_- عیییی بابا -___- چرا گوش نمیدی ب حرفم اخع ! 20
تلگرام نمیشه تو گوشی باشه همش میرم سمتش |: فلشخور تو لپ تابه مثه گوشی تند تند نمیشه سر زد  :ngh:
(29-04-2018، 21:51)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: زور میگی خب بشر :>

نمیتونم ب دوستم زور بگم ؟ -_- عیییی بابا -___- چرا گوش نمیدی ب حرفم اخع ! 20
تلگرام نمیشه تو گوشی باشه همش میرم سمتش |: فلشخور تو لپ تابه مثه گوشی تند تند نمیشه سر زد  :ngh:
تلگرام ویندوز نصب کن .
(29-04-2018، 21:50)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2018، 21:47)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اون خل و چلو ندیدی ؟؟؟

خل و چل خودتیا
میاد میره
نقل قول: ایلتس زبان بالای 7 میخواست و اختصاصیات همش باید بالای 18 باشن

بعد ترم اولم ازمون میگیرن
من نمیدونم دیگه.. من منتظره دعوت نامه عم ! .^.
جدی میگم :|  ike
(29-04-2018، 21:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2018، 21:50)pesarebaad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اون خل و چلو ندیدی ؟؟؟

خل و چل خودتیا
میاد میره

باشه اصلا میخای تو هم خل و چل باشی ؟؟؟