انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 320
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اقا این پسر باد کی بود چی بود..چی شد؟خخخخ

(24-04-2018، 16:31)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2018، 16:30)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شقایق؟

جانم؟

میگم یادش بخیر...جرعت یا حقیقت..خخ
(24-04-2018، 16:31)WindBoy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2018، 16:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم ماهان اسمم رو از کجا فهمیدی

توی همین گ.ا ازت پرسیدن اون پسر باد اشنا میزد همون جا اسمتم اورد که بعد تو جواب دادی

اهان خخخ
(24-04-2018، 16:31)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بله
من بودم پسر بودم فعلنم که اینجام
يه بارا دو بارا صد بارم بت مي گم ك پاهاش برسه بت جونمم واست مي دم داغ اين دلمو اومدي تازه كردي دل من درگيرته اينو باور نكردي عشق فقط خود تو نمي خوام نباشي تب كني من ميميرم عشق فقط خود تو نمي خوام نباشي تب كني من مي ميرم اگ ازم جدا شي 123
اهان...خخ..فک کردم باد بردت..خخ
وایی رویا فکر میکردم ماهان امیده
هم وقتی نام کاربریش پسرباد بود هم الان
خیلی کاراش مثل اون بودخخخخ

اره یادش بخیر
ای وای...خخخخخ...ولی انصافا جاش خالیه..هعیییییییییییییییی
(24-04-2018، 16:33)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهان...خخ..فک کردم باد بردت..خخ

نه بابا باد که هنوز هست ولی خارجی شده نمیتونه ببرم
(24-04-2018، 16:32)WindBoy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2018، 16:31)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بله
من بودم  پسر بودم فعلنم که اینجام
هم اون موقع هم تا قبل اینکه بشناسمت فکر میکردم یکی از کاربرا به اسم امیدی
چند ماه پیش رفت
(24-04-2018، 16:34)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وایی رویا فکر میکردم ماهان امیده
هم وقتی نام کاربریش پسرباد بود هم الان
خیلی کاراش مثل اون بودخخخخ

اره یادش بخیر

امید کیه ؟؟؟