انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(30-01-2020، 21:33)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وا مگه دیره؟؟؟؟؟؟؟؟
من هرشب ساعت سه میخوابم!!!!!!!...شایدم دیر تر!
خخخخ...اوکی هر وقت که تونستیم...من خیلی کیف کردم..خیلی وقت بود بازی نکرده بودم
دانش اموز نیستی؟ کی بیدار میشی پس؟
ما این حرفو وقتی میخوایم با دوستان pes بازی کنیم میگیم تا اگه باختیم باختمونو با اون توجیه کنیم.(خیلی وقت بود بازی نمیکردم)
چه خبره؟به منم توضیح بدین
(30-01-2020، 21:36)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2020، 21:33)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وا مگه دیره؟؟؟؟؟؟؟؟
من هرشب ساعت سه میخوابم!!!!!!!...شایدم دیر تر!
خخخخ...اوکی هر وقت که تونستیم...من خیلی کیف کردم..خیلی وقت بود بازی نکرده بودم
دانش اموز نیستی؟ کی بیدار میشی پس؟
ما این حرفو وقتی میخوایم با دوستان pes بازی کنیم میگیم تا اگه باختیم باختمونو با اون توجیه کنیم.(خیلی وقت بود بازی نمیکردم)

چرا هستم...خخخخ...خب درسامو میخونم بعدش میخوابم ساعت چهارو نیم تا یه ربع به هفت بعدشم پامیشم میرم مدرسه خیلی زود بخوابم دو و نیم میخوابم
ساعت یک یا زودتر بخوابم کلا کسل میشم
خخخخخخ...تیکتو گرفتما!!!!!...نه جدی میگم من همیشه با بابام بازی میکنم ولی یه مدتیه اصلا بازی نکرده بودم!
(30-01-2020، 21:37)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه خبره؟به منم توضیح بدین

هیچی جمیعا داشتیم شطرنج بازی میکردیم که قهرمان شد
(30-01-2020، 21:43)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بلی
(30-01-2020، 21:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2020، 21:43)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بلی

موضوع چیه؟شطرنج آنلاین بازی میکردین؟لینکشو به منم بدین منم میام

یکی بیاد با من بازی
(30-01-2020، 22:04)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2020، 21:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

بلی

یکی بیاد با من بازی

من میام
(30-01-2020، 22:04)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

بلی

یکی بیاد با من بازی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=256
اول ثبت نام کن(ترجیحا همین اسم و اواتار انجمن رو بذار بقیه بشناسن) و وارد بازی شو(دقت کن که با فایر فاکس بری، کروم اجرا نمیکنه)
ببین کی انلاینه باهاش بازی کن. بنظرم مهسا الان بتونه باهات بازی بکنه
ای اره من هستم!!!!