انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(30-01-2020، 22:40)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا نت من E+ هست از خیر موزیلا گذشتم دننبال یه چاره ی دیگم

با گوشی میای دیگه؟ اگه گوشیت سامسونگ باشه با مرورگر خود سامسونگ هم اجرا میشه من تست کردم
داش گوشی من قدیمیه tab 3 دارم مرورگر سامسونگ بهش نمیخوره
(30-01-2020، 22:53)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داش گوشی من قدیمیه tab 3 دارم مرورگر سامسونگ بهش نمیخوره

بالاخره خودش یه مرورگری داره دیگه! با اون امتحان بکن
یه کروم داره همین!
(30-01-2020، 21:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2020، 20:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2020، 20:47)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2020، 20:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان اگه مایلی بازی مورتی و مهسا رو ببین، جالبه

دارم میبینم من با ت که بازی می کردم متوجه نشدم مهرمو اشتباهی حرکت دادم و تو همرو شتل پتل کردی

خخخخ اره واقعا بعضی از مهره هارو واسه هیچ از دست دادی

چقدر فکر میکنین شما !!!

ای بابا چه خبرتونه مگه المپیکه؟
نتیجه بازی رو بهم بگین !!!

من بردم من بردم.....هوراااااااااااااا
که من بلد نیستم اره...
بازنده

کجا بردی؟ نت من قط شد
با من بازی میکنی؟
با اجازه میخوام شما رو ممد صدا کنم
خخخخ چرا با واژه محمد مشکل دارید؟ عیبی نداره
(31-01-2020، 12:33)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2020، 21:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2020، 20:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2020، 20:47)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-01-2020، 20:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان اگه مایلی بازی مورتی و مهسا رو ببین، جالبه

دارم میبینم من با ت که بازی می کردم متوجه نشدم مهرمو اشتباهی حرکت دادم و تو همرو شتل پتل کردی

خخخخ اره واقعا بعضی از مهره هارو واسه هیچ از دست دادی

چقدر فکر میکنین شما !!!

ای بابا چه خبرتونه مگه المپیکه؟
نتیجه بازی رو بهم بگین !!!

من بردم من بردم.....هوراااااااااااااا
که من بلد نیستم اره...
بازنده

کجا بردی؟ نت من قط شد

نخیرم زیرش نزن باختی به هر حال Tongue
اسپم