انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 338
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
غزل تو رو نگم چی بشی
دخترعممی باهوش!!!
ایسان عمه ی منه
(15-03-2020، 18:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 18:17)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 18:15)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 18:13)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو چرا معترضی؟

چون داشتم روتو کم میکردم نتم قطع شددددددددcry2cry2

ایکاش نتت قطع نمیشد میدیدم بازم اینطوری زبون درازی میکنی >_<
یک حرکت بعدی شطرنج رو هم نمیشه پیش بینی کرد چه برسه به سه حرکت. اگه به پیش بینی بود من حداقل 4 بار ماتت میکردم.

نخیرم...قابل پیش بینیه حداقل یه حرکت بعدی
اوووو چه خودشم دست بالا میگیره...
ای کاش قطع  نمیشدددد...دارم دیوونه میشمممم
میباختی اونوقت حال میکردم!!!!...حیفففففف Big Grin  Tongue  Undecided
الان زنگ میزنم مخابرات...وایساااا Angry  Dodgy
زنگ کافی نیست.
باید 10کیلو گلابیه (با پسته) بگیری بگیری بری بگی ممنون که برای باخت من بهانه جور کردین.
Telegh_01
(15-03-2020، 18:22)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل تو رو نگم چی بشی
دخترعممی باهوش!!!
ایسان عمه ی منه

عههههههههههههههه ن بابا
اااااااااااااا تازه فهمیدم
اخه ***** خودم میدونم Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy
(15-03-2020، 18:23)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 18:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 18:17)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 18:15)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 18:13)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو چرا معترضی؟

چون داشتم روتو کم میکردم نتم قطع شددددددددcry2cry2

ایکاش نتت قطع نمیشد میدیدم بازم اینطوری زبون درازی میکنی >_<
یک حرکت بعدی شطرنج رو هم نمیشه پیش بینی کرد چه برسه به سه حرکت. اگه به پیش بینی بود من حداقل 4 بار ماتت میکردم.

نخیرم...قابل پیش بینیه حداقل یه حرکت بعدی
اوووو چه خودشم دست بالا میگیره...
ای کاش قطع  نمیشدددد...دارم دیوونه میشمممم
میباختی اونوقت حال میکردم!!!!...حیفففففف Big Grin  Tongue  Undecided
الان زنگ میزنم مخابرات...وایساااا Angry  Dodgy
زنگ کافی نیست.
باید 10کیلو گلابیه (با پسته) بگیری بگیری بری بگی ممنون که برای باخت من بهانه جور کردین.
Telegh_01

عهههههههههه
خوبه داشتی میباختی!!!
ببین
1
2
3
حرکت دیگه باخته بودی...منم داشتم الان بت میخندیدم!!!
(15-03-2020، 18:22)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل تو رو نگم چی بشی
دخترعممی باهوش!!!
ایسان عمه ی منه

ن عموتم Big Grin
کیا خاله بازی میان؟؟؟؟؟؟ Big Grin Big Grin
(15-03-2020، 18:24)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
غزل تو رو نگم چی بشی
دخترعممی باهوش!!!
ایسان عمه ی منه

ن عموتم Big Grin

عمو سامان Big Grin
این نظرسنجیُ عوض کن یه چیز دیگه بزار جای این چیزای کلیشه ای ..
آهنگ و موسیقی تا چه حد جزو لذت های روحی شماست؟
این مُدلی باشه دلنواز تره نظرسنجیا...

(15-03-2020، 18:23)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
غزل تو رو نگم چی بشی
دخترعممی باهوش!!!
ایسان عمه ی منه

عههههههههههههههه ن بابا
اااااااااااااا تازه فهمیدم
اخه ***** خودم میدونم Dodgy  Dodgy  Dodgy  Dodgy  Dodgy

ایا ***** همون ***** هست که من توی ذهنمه؟!!!
Big Grin Tongue
(15-03-2020، 18:19)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کلید در بهشت:سپاس Dodgy

سپاس ندن55555555