انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 338
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من چرا اینقدر حساس شدم به اسپم؟ 10
(15-03-2020، 19:09)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 19:05)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 19:01)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Mnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrewq

خیلی علاقت به عکس پسر روی پروفایلت زیاده؟؟ Tongue  Big Grin
کیه؟

متاسفانه محتواش مخصوص بزرگساله هروقت بزرگ شدی بیا بهت بگم

خخخخ از کجا میدونی شاید بیشتر از تو بدانم

(15-03-2020، 19:22)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من چرا اینقدر حساس شدم به اسپم؟ 10

ببین دادا میدونم Big Grin Tongueیه نفس عمیقققق بکش و خودتو جای فرد بزار
و اصلا اهمیت نده
(15-03-2020، 19:07)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سیروان؛ تنهای بی کس (با فتحه خوانده شود) برنامه ی امشب سینماهای کشور

ببخشید سینما تعطیل بعدا اگه باز شد خبر مییدم بیاد نگاه کنی فیلمش خیلی باحاله قرار بره چشنواره
اخ اخ اخ

هورااااا

۴ روز و ۱۰ ساعت
(15-03-2020، 15:31)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخ البته نوشتم بگی بهتره جناب
حرفای واقعی؟؟
البته حق داری بچه ها حرفای الکی رو هم واقعی در نظر میگیرن
تشخیصش سخته برا کوچولوعا

اره قبول دارم من رو هم بده کردن که منو عشقم که حالا اجیم باشه رفته به مهسا این چرت و پرتا رو گفته
(15-03-2020، 19:28)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 19:09)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 19:05)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 19:01)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کیه؟

فقط میدونم که بچه ای ..
هرچند که از بچه ها هم انتظار زیادی نیست ..
(15-03-2020، 20:04)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 19:28)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

کیه؟

فقط میدونم که بچه ای ..

جنبه شوخی نداری بگو ندارم اگرم دعوا میخوای راحت بگو

اینجا جمع باحال و گرمیه سعی میکنم شوخ طبع باشم پس پای یه چی دیه نزار آق سهند
(15-03-2020، 20:07)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-03-2020، 20:04)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
کیه؟

فقط میدونم که بچه ای ..

جنبه شوخی نداری بگو ندارم اگرم دعوا میخوای راحت بگو

اینجا جمع باحال و گرمیه سعی میکنم شوخ طبع باشم پس پای یه چی دیه نزار آق سهند

جنبه دارم منتها با آدم جماعت
همم ولی حیف که این جمع باحال و گرم تو رو برگ خودشون هم حساب نمیکنن
خیلی وقته به کسی اخطار ندادم
 هعی..
آق سهند او دیه نظر و شعور خودته به من ربطی نره
هرچی دلته بازم مربوطی نی و همرو به چشم خودت نبین