انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ نسخه 2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
(02-05-2020، 19:13)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام سیس کوچولو خودمون :>سلام داشی خودم*.*

چطوری شما؟درجوارشماعالی:^

ترم چند دانشگاهی؟ دو

پسرا یونی تون جذاب ترین یا دختراش؟ دختراش:*

اولین باری ک با من اشنا شدی چه نظری داشتی راجبم , الان نظرت چیه بعد 2 سال؟ از همون اول که ازت خیلی خوشم اومده بود مشتی:^ ولی خب بعدش یه سری اتفاقا و یه سری ادما باعث شدن ارتباطمون بد شه و خب باعث شد فک کنم از اعتمادم سواستفاده کردی ولی بعده اینکه با رویا نشستیم یه فتنه رو خوابوندیم و بعد باتو حرف زدم همه
دلخوریا رفع شد:^

اشپزیت چطوریه؟ میدونی ک عاشق قرمه سبزیم :^اشپزیم بدنیس:> اونم بلدم -_-

تو دبیرستان از این دعوا دخترونه باحالا داشتی؟ گیس کشی و اینا
اگ اره چطوری بوده داستانشخب من خودم معمولا عامل دعوا بودم ولب چون درسم خوب بوذ کسی بهم چیزی نمیگف:^ اهل بزن بزن نبودیم ولی با خط و نشون خفه میکردم بقیه رو:^

دوتا از بهترین فیلم و سریال های مورد علاقت رو نام ببر شوالیه تاریکی و ماتریکس

دوتا از اهنگ های مورد علاقت هم بگو بم ( پاپ دوس ندارم , رپ لطفا )رپ با روحیم سازگار نیس:^

به نظرت فرق انجمن فلش با فلش بلایندرز تو چیه؟ D: ( جز سیروان خفن )بگم یه سیروان هست و یه فلش بلایندر:^ فلش خودش یه تراژدی خفناکه با چیزی مقایسش نکن:^

کوک یا پپسی؟پپسی
چای یا قهوه؟چای
سیگار یا قلیون؟هبچکدوم
بیرون رفتن و بستنی خوردن با کوروش یا کافی شاپ رفتن با رلت؟انتخاب سختیه:^ هرکدوم بگم دهنم سرویسه ._. ولی خودتون فاز زفاقت بزنین سه تایی بریم:^

فرق دنیا مجازی با دنیا واقعی چیه به نظرت؟برخلاف بقیه که میگن دنیای مجازی ادما شخصیت واقعیشونو نشون نمیدن ولی اعتقاد من اینه دقیقا ادما خود واقعیشونن چون هیچ ترسی ندارن درون خودشونو به نمایش میزارن بدون نقاب ._.به نظرم فرقش همینه البته بعضیا فقط برا جبران کمبود محبتشون میان:^ درهرصورت دنیای مجازی زیادم مجازی نیست فرقشونم همینه دیگ ادمای مجازی شخصیتشون واقعیه .-.

دنیا مجازی متعلق به گوشیه فقط یا میشه دل ها رو به هم نزدیک کرد ؟سخته شناسایی ادمایی  که دنبال  سواستفادن یا نه ...بعضی وقتا شاید بشه دل هارو نزدیک کرد و مجازی و به حقیقی تبدیل کرد:*

دوس داری همین الان کجا باشی و نیستی؟تو فستفودی با کلی پیتزاو ساندویچ دورم)):

به بچه های اینجا پیشنهاد میکنی مجازی رل بزنن و رفیق پیداا کنن یا نه؟ چرا؟رل نزنن چون تهش نرسیدن و باورشونو نسبت به جنس مخالف و حتی ازدواج از دست میدن و با دیدن یه سری هول ممکنه از زندگی ناامید شن:^

حرفی هستیش ک بخوای از این تریبون استفاده کنی و به یه نفر بزنی؟تو سوالای قبل به یکی زدم الان به یکی دیگه ..بااینکه نمیخونه بهش میگم خیلی حرفات تو مغزم پلی میشه لنتی:*)

بیشتر تلگرامی یا اینستاگرام؟قبلا اینستا الان تلگرام ان شاالله دوره بعد اینستا:^

نصیحتی داری ک ب من یه بقیه بخوای بگی؟مراقب خودتون باشبد فلش یا هر جا چ مجازی چ حقیقی انقدر ارزش نداره خودتونو براش کوچیک کنید :^

مرسی :V خواهش:^

:> By orderd , Flash blinders  +_+
بله.. همونطور که مستحضرید شقایق جاشو با عوض میکنه

رشتت چیه؟(چی دوست داری برداری)
منو دوست داری :-| ؟
اگه اره چرا؟
اگه نه چرا؟
از چه چیز فلشخور خوشت میاد؟
از چیش خوشت نمیاد؟
اگه رییس جمهور بودی چیکار میکردی
اگه فلشخور کشور بود...
رییس جمهورش کی بود؟ (از بین اعضا بگو همرو)
وزیر ارتباطات؟
وزیر امور خارجه؟
وزیر ارشاد؟
وزیر کشور؟
وزیر دفاع؟
وزیر اموزش و پرورش؟
رییس قوه قضاییه؟
اختلاسگر :-| ؟
نظرت درباره من؟
و مدیران حال حاضر؟
و نویسندگان
اقا صابر چرا به مدیران و نویسندگان حقوق نمیده؟
اگه مجبور بودی اقا صابر رو بکشی چطور میکشتیش؟(باید یه روش بگی)
فکر میکنی چیکار میتونه باعث پیشرفت فلشخور بشه ولی اقا صابر اونو انجام نمیده؟(به غیر از مدیر شدنت)
کوزت یا آنشرلی؟
سلام عزیز دلم
خوبی؟
چقدر تلاش کردی نویسنده شی؟
چقدر دوست داری مدیر بشی؟
بازی مورد علاقه ت؟
تا ابد بازی میکنی؟
کتاب میخونی(غیر درسی)؟
موتور یا ماشین(چه مدل)؟
کدوم سیاره؟
کدوم تیم فوتبال(هم ایران هم خارج)؟
چندتا دوست دختر داشتی(باید جواب بدیا)؟
چند تا رفیق داری؟
چه چیزی رو با دنیا عوض نمیکنی؟
هدفت؟
منو دوست؟
موفق باشی Heart
(06-05-2020، 14:22)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منو دوست داری :-| ؟اره
اگه اره چرا؟چون تو به من همه چیه اینجارو یادادی
اگه نه چرا؟
از چه چیز فلشخور خوشت میاد؟از همچیزش
از چیش خوشت نمیاد؟
اگه فلشخور کشور بود...
وزیر ارتباطات؟امیرحسین
وزیر امور خارجه؟صدرا
وزیر ارشاد؟عمو صابر
وزیر کشور؟نفس
وزیر دفاع؟محمد
وزیر اموزش و پرورش؟پرهام
رییس قوه قضاییه؟مهران
اختلاسگر :-| ؟شقایق
نظرت درباره من؟بهترین مدیر که ناظک بعدی هستی
و مدیران حال حاضر؟مدیران عالین امیرحسین خیلی خوبتر
و نویسندگانخوب خودم کاربر حساسی شدم و جالبی اینجاست سه تا نویسنده برایه یه بخش
اقا صابر چرا به مدیران و نویسندگان حقوق نمیده؟نه نمیده
اگه مجبور بودی اقا صابر رو بکشی چطور میکشتیش؟(باید یه روش بگی)ب تفنگ میزدم تو مغزش
فکر میکنی چیکار میتونه باعث پیشرفت فلشخور بشه ولی اقا صابر اونو انجام نمیده؟(به غیر از مدیر شدنت)میتوه بازی هایه سه بعدی بیاره که بشه با عضا بازی کرد
کوزت یا آنشرلی؟آنشرلی

(06-05-2020، 20:13)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام عزیز دلم سلام
خوبی؟بله
چقدر تلاش کردی نویسنده شی؟در هدی که موسم مو سه بار عوض کردم
چقدر دوست داری مدیر بشی؟خیلی
بازی مورد علاقه ت؟زولا وپابجی
تا ابد بازی میکنی؟همش که کارم بازی نیست ولی اره
کتاب میخونی(غیر درسی)؟خیلی
موتور یا ماشین(چه مدل)؟ماشین بی ان وه
کدوم سیاره؟زمین
کدوم تیم فوتبال(هم ایران هم خارج)؟ایرنی پرسپولیس خاجی پاریس ان ژرمن
چندتا دوست دختر داشتی(باید جواب بدیا)؟زیاد
چند تا رفیق داری؟خیلیه
چه چیزی رو با دنیا عوض نمیکنی؟اینترنتو
هدفت؟دوست دارم یه بازی ساز معروف بشم و گیمر
منو دوست؟متوسط
موفق باشی Heart سپاس

مدیران محترم ایشون وقتش تموم شده چون تا دیشب ساعت 3 بامداد باید جواب میداد و نداد الانم نوبت منه
4423
(07-05-2020، 11:44)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مدیران محترم ایشون وقتش تموم شده چون تا دیشب ساعت 3 بامداد باید جواب میداد و نداد الانم نوبت منه
4423
خخ مدیران میدونن چرا من الان جواب دادم پس حسابه نوبتت میرسه دیبگه
(07-05-2020، 11:47)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2020، 11:44)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

4423
خخ مدیران میدونن چرا من الان جواب دادم پس حسابه نوبتت میرسه دیبگه
ربطی نداره ما از قواننین پیروی میکنم و اوناهم باید میروی کنند

من حرف قانون هر چی قانون بگه تمام
با حضور
منو دوست داری :-| ؟
اگه اره چرا؟
اگه نه چرا؟
از چه چیز فلشخور خوشت میاد؟
از چیش خوشت نمیاد؟
اگه فلشخور کشور بود...
وزیر ارتباطات؟
وزیر امور خارجه؟
وزیر ارشاد؟
وزیر کشور؟
وزیر دفاع؟
وزیر اموزش و پرورش؟
رییس قوه قضاییه؟
اختلاسگر :-| ؟
نظرت درباره من؟
و مدیران حال حاضر؟
و نویسندگان
اقا صابر چرا به مدیران و نویسندگان حقوق نمیده؟
اگه مجبور بودی اقا صابر رو بکشی چطور میکشتیش؟(باید یه روش بگی)
فکر میکنی چیکار میتونه باعث پیشرفت فلشخور بشه ولی اقا صابر اونو انجام نمیده؟(به غیر از مدیر شدنت)
کوزت یا آنشرلی؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74