انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: صندلی داغ نسخه 2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
(05-08-2021، 13:16)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه زندگیت فیلم بود اسمش چی میشد؟*ارزوهای بزرگ و ناممکن*

اگه بقیه یه جوک درباره تو بگن ناراحت میشی؟نههه

یه میلیون دلار یا ۵۰ سال عمر بیشتر؟یه میلیون دلار

اگه بتونی یه چیز درباره خودت رو عوض کنی اون چیه ؟اینکه بتونم با خودم تنهایی خوش بگذرونم و به بقیه انقدررر نیاز نداشته باشم

فیلم موردعلاقت؟love and other drugs

از ۱ تا ۱۰ چقدر خوشبختی؟همین الان 9تاز از10

آهنگ موردعلاقت؟کلل اهنگای شایع فقططط

بین خوشحالی خودت و خوشحالی بقیه کدوم رو انتخاب میکنی؟ خودم متاسفانه

دریا یا کویر؟دریا

دوس داری بقیه تو رو به دید چی ببینن؟کسی که خیلی برای رسیدن به هدفاش تلاش میکنه

تنهایی یا جمع؟جمعععع

هواپیما یا قطار؟هواپیما

اگه حیوون بودی چی بودی؟سگگگگگگ Big Grin از اون خوشگلاا

دوس داری حیوون خونگی داشته باشی؟دارممممم

وقت هایی که ناراحتی میکنی چیکار میکنی تا حالت بهتر شه؟فیلم میبینم یا بکتاب میخونم همراه با یک قهوه

چه چیزهایی رو نمیتونی تحمل کنی؟اینکه بعضیا خودشونو از دیگران بالا تر ببینن و مسخره شدن توسط دیگران

اگه قرار باشه یه آرزوت برآورده شه اون چیه؟با یه اکیپ خفن ساعت 2 شب توی ویلا در حالی که صدای شغال و گرگ میاد فیلم ترسناک ببینیم

دوس داشتی داداش کوچیکتر داشته باشی یا بزرگتر؟بزرگتر دوست داشتم و الانم دارم

اگه یه مریضی خیلی بد بگیری که دیگه نتونی بصورت نرمال زندگی کنی ، حاضری همونطور زندگی کنی یا بمیری؟بمیرمممم

(05-08-2021، 13:16)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قد؟165
وزن؟54
دوست داشتی اگه اسمت تینا نبود چی بود؟رها شاید یااا ملورین
شماره پا؟جرر 38
پریدن از رو صخره تو رودخونه یا یه شب تویه خونه جن زده بودن؟پریدن صدرصد
دوست داشتی یه خواهر داشتی؟نه راستش
من و دوس داری؟):خیلیییییییی
احساس خوشبختی میکنی؟بلهه
عشق و آرامش یا کلی پول؟پوووووول
نقاشیت خوبه؟اصلا
از چهرت راضی هستی؟تقریبا

(05-08-2021، 13:17)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
اسم ؟تیناا
سن؟18
توزندگیت چیزی هست ک ازش بترسی؟تنهایی اینکه هیچ دوستی دورم نباشه
غذای موردعلاقت؟فسنجوون
رشته تحصیلی؟انسانی میخوندم
بستنی یا لواشک؟لواشک
موفق باشی
(05-08-2021، 13:35)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلاملکم سلااممم
مهرسانا میشناسی؟اینجا؟نههه
نظرت درباره من 4fvf نمیدونم نداریم خب من فکر میکنم با دوستای صمیمیت خیلی خوبی ولی کسایی که نمیشناسی یا کم میشناسی زیاد برات ارزش ندارن و یه گاردی دارن در برابر بعضی ادما (: بستگی داره از طرف خوشت بیاد یا نه البته این فکر منه نمیدونم درسته یا نه
چند سالته 18
به نظرت کی تو فلشخور بهتره؟فقط ۲ نفر خب من که اومدم اینجا همه باهام خیلی اوکی بودن و مهربون مخصوصا فرنود و بهار و پرهام و سهند و حسام و اون دو تا شقایقا
ولی تو این مدت کم به نظرم
چی شد دوباره برگشتی فلشخور؟حوصلم سررفته بود یهو یادم افتاد اینجا میتونم با همه صحبت کنم بدون ترس از قضاوت شدن و این داستانا
بایز
سلـــــــــــوم(:
من الان اینجا رو دیدم._.

خب خبببب

بزرگترین ترست؟!
بهترین و بدترین خاطره در دوران کرونا؟!
بزرگترین موفقیت که طی این سال های زندگیت بدت اوردی؟!
تهمت یا دروغ؟!
بنظرت اگه مردم بخوان دربارت جمله ای بگن اون جمله چیست؟!
از چی بیشتر از همه و همه خوشت میاید؟
فوبیا ترس از تاریکی داری؟!.___.
به چ بیشتر از همه اعتقاد داری؟

چه ماهی هستی؟!

خدانگهدارت^^

(05-08-2021، 14:48)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-08-2021، 14:24)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلـــــــــــوم(:              سلااااممم
من الان اینجا رو دیدم._.

خب خبببب

بزرگترین ترست؟! من واقعا فقط از تنهایی میترسم از اینکه ادمایی که دوسشون دارم رو از دست بدم
بهترین و بدترین خاطره در دوران کرونا؟ بدترینش واسه من شاید کنسل شدن کلاسام و کمتر بیرون رفتن با دوستام بود ولی کلی برام اتفاق خوب افتاد و کلی پیشرفت تو گیتارم و گرفتن مدرک مربیگری سویینگم
بزرگترین موفقیت که طی این سال های زندگیت بدت اوردی؟!بزرگترین موفقیتم که تلاش سه سالم بود رتبه کنکورمه
تهمت یا دروغ؟!دروغ بهتر ازه تهمته ترجیح میدم بهم دروغ بگن تا بهم تهمت بزنن
بنظرت اگه مردم بخوان دربارت جمله ای بگن اون جمله چیست؟!خیلی سریع با همه اوکی میشه و گرم میگیره و دوستایی که بهم نزدیک ترن همیشه منو به عنوان کسی میشناسن که سعی داره به ارزوهاش برسه
از چی بیشتر از همه و همه خوشت میاید؟بیرون رفتنن با اکیپ دوستام(:
فوبیا ترس از تاریکی داری؟!.___. نهه
من بزرگترین اعتقادم اینه که هرکسی باید تلاش کنه توی زندگیش و همیشه باید در تلاش باشه واسه رسیدن به هدفاش
چه ماهی هستی؟!خرداد

خدانگهدارت^^
قد
وزن
رل؟
عشق؟
کراش؟
حس نسبت به معلم ریاضی کلاس نهم
حس نسبت به معلم حسابان
حس نسبت به معلم عربی
(05-08-2021، 15:04)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قد 165
وزن54
سن18
سایزپا38
رل؟خیررر
عشق؟خیرررررر
کراش؟ایان سامر هالدر رابرت پتینسون مت لبلانک در جوونی Big Grin
حس نسبت به معلم ریاضی کلاس نهم خیلییی الکی بهم نمره میداد
حس نسبت به معلم حسابان هیچوقت تو درسام نبودد انسانی میخوندمم
حس نسبت به معلم عربی چوننن که عاشق درسشم معلمشم دوست داشتمم همیشه
با حضور
قد
وزن
رل؟
عشق؟
کراش؟
حس نسبت به معلم ریاضی کلاس نهم؟
حس نسبت به معلم تاریخ و جغرافی و اینا..؟
حس نسبت به معلم عربی؟
سلام نفس*-*

بزرگترین ترست؟!
بهترین و بدترین خاطره در دوران کرونا؟!
بزرگترین موفقیت که طی این سال های زندگیت بدت اوردی؟!
تهمت یا دروغ؟!
بنظرت اگه مردم بخوان دربارت جمله ای بگن اون جمله چیست؟!
از چی بیشتر از همه و همه خوشت میاید؟
فوبیا ترس از تاریکی داری؟!.___.
چه ماهی هستی؟!

باي باي ما رفتيم!
(22-08-2021، 12:54)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قد۔جدیدا نگرفتم
وزن،تاثیر گزار؟
سن،۱۶
سایزپا،//:
رل؟نوچ
عشق؟یس
کراش؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حس نسبت به معلم ریاضی کلاس نهم؟تنفر
حس نسبت به معلم تاریخ و جغرافی و اینا..؟حسی ندارم
حس نسبت به معلم عربی؟تنفرررر

(22-08-2021، 13:17)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام نفس*-*

بزرگترین ترست؟!از دست دادن افرادم
بهترین و بدترین خاطره در دوران کرونا؟!بدترینش این بود ک بهترین نداشتم
بزرگترین موفقیت که طی این سال های زندگیت بدت اوردی؟!یادم نمیاد
تهمت یا دروغ؟!با دروغ میشه تهمت زد ..
بنظرت اگه مردم بخوان دربارت جمله ای بگن اون جمله چیست؟!تابحال بهش فکر نکردم
از چی بیشتر از همه و همه خوشت میاید؟لواشک و چیزای ترش
فوبیا ترس از تاریکی داری؟!قبلا داشتم
به چ بیشتر از همه اعتقاد داری؟کائنات،جادو
چه ماهی هستی؟!خرداد

باي باي ما رفتيم!
سلام ارمی هستم._.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74