انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-03-2020، 13:36)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 13:35)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب بابای من برم میام همتونو اخراج کنمBb8Bb8Bb8Bb8Bb8

:ngh:خدافظ
منو اخراج نکن Sad

چرا باهم میاین باهم میرین10

خداحافظ بچه ها تا بعد

شایق یه لحظه بیا پ.خ کارت دارم
سلاممممممم
(28-03-2020، 13:27)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 13:26)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 13:24)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 13:22)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 13:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام نفسممم
دلم واست ی ذره شده بـــــود crying  Heart  Heart

منم crying  crying  Heart
قربونت برم من  Heart

خدانکنه عشقم Heart
چخبرا؟ خوش میگذره سرعین؟ Wink  Big Grin  Tongue

Heart
فعلا که گیر کردیم اینجا
ماشین پلاک تهران می بینن ۵۰۰ تومن جریمه و ماشین و یه مدت میخوابونن  Big Grin
موندیم اینجا دیگه  Big Grin

ابجی نفس گفتن میخوان بعد از کرونا اجازه بدن مسافرا برگردن Undecided

اره
ولی ممکنه که یه زمانی بگن تا همه ی مسافران به شهر های خودشون برگردن

(28-03-2020، 13:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 13:26)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 13:24)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 13:22)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 13:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام نفسممم
دلم واست ی ذره شده بـــــود crying  Heart  Heart

قربونت برم من  Heart

خدانکنه عشقم Heart

Heart
فعلا که گیر کردیم اینجا

Blush  Heart
یا خود خداااا Exclamation
نفسی ب نظرت مدرسه ها تا کی تعطیله؟! Huh

معلم ما میگه ممکنه تا خردادم طول بکشه
ولی خب فروردین قطعیه
و باید تو تابستون هم ۱ ما بریم حداقل
(28-03-2020، 13:46)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 13:27)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
قربونت برم من  Heart

خدانکنه عشقم Heart

Heart
فعلا که گیر کردیم اینجا

ابجی نفس گفتن میخوان بعد از کرونا اجازه بدن مسافرا برگردن Undecided

اره
ولی ممکنه که یه زمانی بگن تا همه ی مسافران به شهر های خودشون برگردن

(28-03-2020، 13:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
قربونت برم من  Heart

خدانکنه عشقم Heart

Heart
فعلا که گیر کردیم اینجا

Blush  Heart
یا خود خداااا Exclamation
نفسی ب نظرت مدرسه ها تا کی تعطیله؟! Huh

معلم ما میگه ممکنه تا خردادم طول بکشه
ولی خب فروردین قطعیه
و باید تو تابستون هم ۱ ما بریم حداقل
معلم ما میگه تا اردیبهشت چون خرداد امتحان هارو میگیره.
خوب نوبت اول رو تموم کردیم.
تابستون نمیریم.
از  درس  تلویزیونی  متنفرم

کی گ.ا  جدید  میزنی
من که با درس خودمو سرگرم میکنم.
هر سوالی دارم میرم تو ویکی پدیا دانشنامه ی رشد. 14
ولی طولانیه.
(28-03-2020، 14:15)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی طولانیه.
خدا صبر بده منو تو هم اینجا هم اونج داری میری رو مخم
(28-03-2020، 14:17)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 14:15)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی طولانیه.
خدا  صبر  بده  منو  تو  هم  اینجا  هم اونج  داری  میری  رو مخم
مگه حرف بدی زدم؟
خوب تو جواب نده. Big Grin
(28-03-2020، 14:20)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 14:17)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ولی طولانیه.
مگه حرف بدی زدم؟
تو دو دقیه اون در جهنمو ببند راستی زولا داری
(28-03-2020، 14:21)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2020، 14:20)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ولی طولانیه.
مگه حرف بدی زدم؟
تو  دو دقیه اون در  جهنمو  ببند  راستی  زولا داری
دوست دارم زولا بازی کنم ولی 3 گیگ حجم میبره تازه از بازی های بیش از حد خشن خوشم نمیاد حالا شاید گرفتم.