انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

من یجا تبلیغ اینجارو کردم شوت شدم بیرون...:ngh::ngh:
اینجاهم مثه اونجا تبلیغ کنیم شوتیم بیرون؟؟:ngh:
(27-03-2020، 16:18)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:17)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها تا ۲۱ تعطیلید!

جااان منننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منبعش دوستمه زیاد معتبر نیست :-|
سابقشم خرابه چندین بار سرکار گذاشته خودشم بد جوری.
ولی احتمالا اینبارو درست گفته
(27-03-2020، 16:18)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:18)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 15:37)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 15:36)sÒ‰aÒ‰dÒ‰rÒ‰a҉ wÒ‰iÒ‰nÒ‰nÒ‰eÒ‰rÒ‰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 15:34)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هرکی حرف نزنه بازدید کنندس =/

نه هر کی صدای حیوون در نیاره بازدید کنندس =)

خیر داری اشتباه میزنی

کيو ميزنه؟

(27-03-2020، 15:36)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 15:33)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما دو تا.ارشا کي هستين
ما ارشیم دیگه کی هستیم ولی من ارش پی اس فورم ولی ایکس باکس وان دارم اوشنم ارشه.

واي نميدونستم شوما آرشين.اي خدااااااا

(27-03-2020، 15:34)sÒ‰aÒ‰dÒ‰rÒ‰aÒ‰ wÒ‰iÒ‰nÒ‰nÒ‰eÒ‰rÒ‰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 15:33)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 15:32)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قــــــــــار قــــــــــارررررÃ​˜Â±Ã˜Â±Ã˜Â±Ã˜Â±Ã˜Â±Ã˜Â±

هاپ هاپ

گ.ا=باغ وحش

ما هم بازدید کننده هاشیم じ

:-|
یا لطیف ارحم عبدک الضعیف :-|

اينا ديه چيه؟
(27-03-2020، 16:17)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:16)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:10)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه هستیم Big Grin

مهسا یچی بگو شارژ شم...Bg2
حوصلم رفت Exclamation

یه شعر شبکه پویا بگم؟ Big Grin  Big Grin  Big Grin  Tongue  Tongue

بگوووووووووووو
توام میبینی25r3025r3025r3025r30
فکر میکردم فقط خودم میبینم.پ توام ارههه کوچولوووTelegh_01Telegh_01Telegh_01
مل مل بخون Big Grin

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
مل مل دوست ندالم Big Grin  Undecided
یبار واسه یکی خوندم...با مخ داشت میرفت تو دیوار!

خب اهم اهم
من یک درختم...
هر فصل یک رنگ...
بر شانه دارم لانه ای قشنگ
هم میوه دارم هم سایه دارم
من در کنارم همسایه دارم Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
Telegh_01Telegh_01Telegh_01
ب پای من نمیرسی
(27-03-2020، 16:19)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آری
(27-03-2020، 16:21)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:19)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آری

سپاس Sad
(27-03-2020، 16:20)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:18)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:17)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها تا ۲۱ تعطیلید!

جااان منننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منبعش دوستمه زیاد معتبر نیست :-|
سابقشم خرابه چندین بار سرکار گذاشته خودشم بد جوری.
ولی احتمالا اینبارو درست گفته

اها
خخخخخخ از کجا معلوم؟؟؟؟
بزار ببینم میتونم یکیو پیدا کنم...بپرسم ازش
(27-03-2020، 16:20)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:18)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:18)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote pid='3506222' dateline='1585312457']
یم じ

:-|
یا لطیف ارحم عبدک الضعیف :-|

اينا ديه چيه؟
[/quote]

خط میخی
بچه ها جوابه سلام واجبه ها
(27-03-2020، 16:20)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:17)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:16)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 16:10)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهسا یچی بگو شارژ شم...Bg2
حوصلم رفت Exclamation

یه شعر شبکه پویا بگم؟ Big Grin  Big Grin  Big Grin  Tongue  Tongue

بگوووووووووووو
توام میبینی25r3025r3025r3025r30
فکر میکردم فقط خودم میبینم.پ توام ارههه کوچولوووTelegh_01Telegh_01Telegh_01
مل مل بخون Big Grin

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
مل مل دوست ندالم Big Grin  Undecided
یبار واسه یکی خوندم...با مخ داشت میرفت تو دیوار!

خب اهم اهم
من یک درختم...
هر فصل یک رنگ...
بر شانه دارم لانه ای قشنگ
هم میوه دارم هم سایه دارم
من در کنارم همسایه دارم Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
Telegh_01Telegh_01Telegh_01
ب پای من نمیرسی

اووووووووو Tongue  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin