انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو ازاد نسخه ۳۵۲
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-04-2020، 2:05)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینطوری بیان کنم
تجویز شد دیگه فست فود نخورم :|

شاید باورت نشه
ولی ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو ازاد نسخه ۳۵۲ 13
(18-04-2020، 2:08)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 2:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 2:02)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 1:56)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 1:47)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخخ
منم یادم رفته
کلا من از هر چی ریاضیه متنفرم
هر سال یجوری میخونمش که فقط رد کنمش
وای خدا دبیرستان و کمک کنه
راستی چه رشته ایی میری تو؟

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
خدا رحم کنه بهمون Big Grin
انسانی با عشق Big Grin
تو چی عشقم؟

من با عشق انسانی
ولی عربیم نگم برات
میخوام کلاس برم
از دهم
تا اذیت نشم بره کنکور
یاد کنکور میفتم از الان استرس میگیرم crying

ای جـآآآن Big Grin  Heart
عربی که خوبه Undecided
ارهههه crying  crying  crying  crying

اگه هشتمو میگی ...
فک کنم بتونم برات پیدا کنم

مرسی ستینم Heart
از بدبختی نشستم حلش کردم Dodgy Sad crying crying crying crying
(18-04-2020، 2:16)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 2:08)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 2:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 2:02)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 1:56)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
خدا رحم کنه بهمون Big Grin
انسانی با عشق Big Grin
تو چی عشقم؟

من با عشق انسانی
ولی عربیم نگم برات
میخوام کلاس برم
از دهم
تا اذیت نشم بره کنکور

عربی که خوبه Undecided

اگه هشتمو میگی ...

مرسی ستینم Heart
از بدبختی نشستم حلش کردم Dodgy  Sad  crying  crying  crying  crying

ینی نمیخاد برات پیدا کنم؟
(18-04-2020، 2:16)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاید باورت نشه
ولی ..
منم همینطور
یه روز وقت بذاریم چارتا تفاوت دربیاریم نمیشه اینطوری
(18-04-2020، 2:20)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 2:16)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاید باورت نشه
ولی ..
منم همینطور
یه روز وقت بذاریم چارتا تفاوت دربیاریم نمیشه اینطوری

فکر میکنی موفق بشیم؟!
(18-04-2020، 2:21)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر میکنی موفق بشیم؟!

بعید میدونم
با بچه ها یکاریش میکنیم
(18-04-2020، 2:23)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 2:21)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر میکنی موفق بشیم؟!

بعید میدونم
با بچه ها یکاریش میکنیم

آره خوبه :>
من بخوابم دیگه ، شب بخیر . ♡
(18-04-2020، 2:18)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 2:16)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
من با عشق انسانی
ولی عربیم نگم برات
میخوام کلاس برم
از دهم
تا اذیت نشم بره کنکور

عربی که خوبه Undecided

اگه هشتمو میگی ...

مرسی ستینم Heart

ن فداتشم زحمت میشه..
(18-04-2020، 2:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 2:18)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
عربی که خوبه Undecided

اگه هشتمو میگی ...

مرسی ستینم Heart

ن فداتشم زحمت میشه..

زحمت نیست عزیزم
فقط بگو جیه
(18-04-2020، 2:31)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2020، 2:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اگه هشتمو میگی ...

مرسی ستینم Heart

ن فداتشم زحمت میشه..

زحمت نیست عزیزم
فقط بگو جیه

وللش خوشگلم
در مورد مثلثا بود..