انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو ازاد نسخه ۳۵۲
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(19-04-2020، 12:33)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 12:32)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دانستن هیجوقت عیب نیست  Telegh_02

در این یه مورد عیب است
باشه بخونه ولی چرا تو  گ آ  میاد میگه  Dodgy

اتفاقاً عیب نیست
باید مطالعه کنن در این باره تا بتونن درک کنن !
(19-04-2020، 12:27)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 12:15)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 11:03)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 11:00)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام Big Grin

سلام ابجی Smile

سلام داداشی خوبی:)

خوبم اجی چه خبر کم پیدایی

دارم موضوع میزنم.
من بدترم فقط 10 روز قبل عید که رفتم
hey dit
(19-04-2020، 12:47)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 12:46)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از دو روز قبل عید تا الان بیرون نرفتم .______.
یادم رفته بیرون چه شکلیه ¡

من 2 ماهه بیرون نرفتم ._.

خیلی بده .___.
باید مخ مامانمو بزنم اجازه بده
حداقل امروزووووو
لعنت به این کرونا !..
(19-04-2020، 12:51)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 12:47)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 12:46)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خیلی بده .___.
حداقل امروزووووو
لعنت به این کرونا !..

من خودم نمیخوام برم بیرون (:
(19-04-2020، 12:47)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 12:27)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 12:15)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 11:03)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 11:00)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام Big Grin

سلام ابجی Smile

سلام داداشی خوبی:)

خوبم اجی چه خبر کم پیدایی

دارم موضوع میزنم.

موفق باشی Big Grin
(19-04-2020، 12:52)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 12:51)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

خیلی بده .___.
حداقل امروزووووو
لعنت به این کرونا !..

خوبه.
ولی من میخام برم بیروووون دق کردممممم
(19-04-2020، 12:53)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-04-2020، 12:52)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

خیلی بده .___.
حداقل امروزووووو
لعنت به این کرونا !..

خوبه.
ولی من میخام برم بیروووون دق کردممممم

بیا ببرمت دور دور ((:
(19-04-2020، 12:50)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
hey dit

ابجی رمانتو کامل کردی منتظرما خیلی قشنگ بود