انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-04-2020، 22:52)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 22:51)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 22:48)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 22:46)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 22:44)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
=| اه اه موهاتم هویجی شده
ناخوناتم حنا بذاری میشی مامان بزرگ‌من =|
** میخوره علی خوشگل شدم *._.
والا اونی که ما یادمونه با موهای حنایی خوشگل نمیشد :v
چ مدیر بی ادبی :v

پس فردا پشیمون میشی (((=
پشیمون =| من؟
ولی شوخی میکنما تو همیشه خوشگل بودی
مهدی چطوره :v

(29-04-2020، 22:52)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 22:50)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 22:46)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 22:44)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جووون v:

کاملا قاطع میگم تو از سارا بهتری :v

ناموسا میدونم =|

بیا دست به دست هم بدیم از اقیانوسها رد بشیم دور شیم از این ادما

neow =|
مهدی ؟ :|

چقد مال زمان دوری تو :‌v 

با اون کات کردم با یه مهدی دیگه بودم بعد اون یکی دیگه الانم کراش رو یکی دیگه ._.
He said no ):
ی نفس بکش سارا =||||
من الان ی ساله با هیشکی نیستم‌=|
بعد تو با موهای حنایی =|||||
(29-04-2020، 22:58)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی نفس بکش سارا =||||

منم نفس کشیدم چهار ماهه .__.

موهای حنایی محدودیت نیست V:
(29-04-2020، 23:01)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 22:58)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی نفس بکش سارا =||||

حالا حقایقو رو نمیکنم :v
استوریاتو :v
(29-04-2020، 23:02)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 23:01)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ی نفس بکش سارا =||||

چیزی نداری که بگی :|

منو فالو نداری اصلا خنگ 
(29-04-2020، 22:47)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 18:48)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 18:39)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو بیا و جمع هایم را مفرد کن جانا (((:

یاد یه جمله ای افتادم میگه : تا قبل تو رابطه هام سو تفاهم بودن ! .. (((:

وقت افطاره حاجی ((:  فراموش نکن ما رو وقت دعا ..
رابطه چیه بشریت قبل تو سوءتفاهم بود ((((:
من تو رو هیچوقت فراموش نمیکنم (((: 

با بشریت بودی :v
افرین !
(29-04-2020، 23:03)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 23:02)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 23:01)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ی نفس بکش سارا =||||

منو فالو نداری اصلا خنگ 

استوریای پارسال =|
میگم پس
ی بار برف اومده بود بعد یهوووو پریدی تو بغل مهدی
گفتی مهدی عاشقققتم میمیرم برات :v
البته اینارو از چشمات خوندم ولی پریدی :v
(29-04-2020، 22:01)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی ()

نگم برات ک فردا بابام میخاد از اینا وصل کنه وسط اتاقم ^^
فک کنم کلا ول باشم روش ع این ب بعد D:

فک میکردم من زیادی پیش فعالم *.*
نگو تو دست منو از پشت بستی D: !
(29-04-2020، 23:05)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-04-2020، 23:03)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ی نفس بکش سارا =||||

منو فالو نداری اصلا خنگ 

استوریای پارسال =|
میگم پس