انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(30-04-2020، 17:44)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

صنم عشقم دارم میرم یه گیوتین بخرم مخصوص خودت
خیلی عاشقانه ست می دونی؟ *-* :|

هر روز با ابعاد جدیدی از فاطیمام ملاقات میکنم.
امروز فاطیمای دامیننتو رو کردی ((:

(30-04-2020، 17:46)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا چیشد خشتون نوومد از تدریس من crying

چرا معلومه که اومد.
کرای نکن که هارتم میشکنه ):
(30-04-2020، 17:49)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 17:47)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 17:43)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 17:40)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 17:36)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=283144
بیاید منطظریم
فکر کنم نمیان.
میخوای یه جای دیگه غیر بحث و گفت و گو بزنیم با فرانسوی؟

Connaissez-vous le français
فعلا تاپیک اینگلیسیه.
بعدی فرانسوی.

نفهمیدی چی گفتم؟ =/
بیا تو موضوع تا یاد بگیری بعد فرانسوی معلم خصوصیت میشم مفتکی.
حس می کنم روح آبراهام لینکلن از این زیبایی زیاد تدریس انگلیسی لرزید ._.
الان با خودش میگه من تا الان اشتباه می کردم!
(30-04-2020، 17:50)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 17:49)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 17:47)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 17:43)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 17:40)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر کنم نمیان.
میخوای یه جای دیگه غیر بحث و گفت و گو بزنیم با فرانسوی؟

فعلا تاپیک اینگلیسیه.
بعدی فرانسوی.

نفهمیدی چی گفتم؟ =/

چی گفتم پرهام من الان؟
(30-04-2020، 17:51)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 17:50)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
فعلا تاپیک اینگلیسیه.
بعدی فرانسوی.

نفهمیدی چی گفتم؟ =/

چی گفتم پرهام من الان؟
بررسی میشه.

محاسبات و سهام داری رو هم یاد میدم.
(30-04-2020، 17:53)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 17:51)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
فعلا تاپیک اینگلیسیه.
بعدی فرانسوی.

نفهمیدی چی گفتم؟ =/

چی گفتم پرهام من الان؟
بررسی میشه.

Telegh_59
خوش گذشت بچه ها .
روز همگی خوش ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ گفتگو آزاد نسخه 357 ] 178
باید به جواد تایم گوش بدی -__-
(30-04-2020، 17:54)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2020، 17:53)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
نفهمیدی چی گفتم؟ =/

چی گفتم پرهام من الان؟
بررسی میشه.

Telegh_59
نوشتی ایا فرانسوی بلد هستید؟

این چیزی که نوشتی تو لغت یه چیزیش اشتباهه.
غلط املایی داره.
میشه:
ایا فرانسوی بلد هستید.
معلومه که بلدم.
شیش سال فرانسه بودما.

هیس :|
ازین استفاده نکن -> -_- :|

+
این چند روز فلش خیلی خوب شده ._.
فعلا (:♡