انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 370
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-07-2020، 12:41)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ب تو چ کیه:ngh:
دوس دارم بدون این مرد خوشبخت کیه Dodgy Angel
(09-07-2020، 12:39)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-07-2020، 12:35)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ریحون که سبزیه.
داداش نمیخوام عکس بدم.
چرا حرف حساب حالیت نمیشه.؟
راستی پرهام عکس منو شوهر خاله ام
گفتگوی آزاد نسخه 370 171

موهامو شونه نکرده بودن به همین خاطره سانسور کردم
چط شده؟
خخخخخخخ
(09-07-2020، 12:40)Uᴛᴏᴘɪᴀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-07-2020، 12:38)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-07-2020، 12:33)Uᴛᴏᴘɪᴀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-07-2020، 12:31)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ریحون:ngh:

جان ریحون ؟

هیچی فقط خواستم صدات کنم Blush  Heart
خوبی:ngh:

عزیزم دلم D: ♡ ، اسمتم ک عوض شده ^ ^
خوبم تو چطوری ؟ زندگی بر وفق مراده ؟ (:
فداتم(:
شکر منم عالی(=
بله بله اونم چ مرادی Big Grin
وفق مراد تو هست؟:ngh:
امتحانات تموم شد؟
پ.خ پ

ببین من این عکس رو میزارم.
ولی جون مادرت دیگه پیام خصوصی رو کپی نکن.
اسمش روشه،پیام خصوصی.
بچه ها دیدن به غیر تو.
اون پیرهن قرمزه منم.
این ریش داره رامینه و اون یکی هم دوست رامین.
وسط اختشاشات.
البته مال چند هفته پیشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/2020-6-12.jpg

مادرم جون نداره با باتری کار میکنه Angel
(09-07-2020، 12:42)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-07-2020، 12:41)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دوس دارم بدون این مرد خوشبخت کیه Dodgy  Angel

نمیشه(:
(09-07-2020، 12:44)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پ.خ پ

اسمش روشه،پیام خصوصی.
بچه ها دیدن به غیر تو.
اون پیرهن قرمزه منم.
وسط اختشاشات.
البته مال چند هفته پیشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوسفند زبون نفهم.
باشه حداقل عکس راست برات فرستادم.
(09-07-2020، 12:45)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-07-2020، 12:42)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

دوس دارم بدون این مرد خوشبخت کیه Dodgy  Angel

نمیشه(:
هر جور مایله امیدوارم مثل قبلی نشه و تا اخر باهم باشید Angel
به بچه ها الکی گفتم من توش نیستم که زود قضاوت نکنن.
(09-07-2020، 12:45)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-07-2020، 12:44)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پ.خ پ

اسمش روشه،پیام خصوصی.
بچه ها دیدن به غیر تو.
اون پیرهن قرمزه منم.
وسط اختشاشات.
البته مال چند هفته پیشه.

گوسفند زبون نفهم.
گوسفند نیستم بزم Angel

تو گفتی ماهم باور کردیم چند نکته اون مرده ریش داره چنینی امریکایه Angel
(09-07-2020، 12:45)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
پ.خ پ

اسمش روشه،پیام خصوصی.
بچه ها دیدن به غیر تو.
اون پیرهن قرمزه منم.
وسط اختشاشات.
البته مال چند هفته پیشه.

گوسفند زبون نفهم.
منم دوس دارم ببینم چه شکلی هستی