انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 370
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ادم با پارتی بازی و غیبت هیچی نمیشه.

(09-07-2020، 15:17)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-07-2020، 15:14)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه باید از بچه گی کار کنه.
حالا که کرونا هست من میگم اینجا کار کنه.
بچه باید بلد باشه.
من از ده سالگی توی کتابخانه ها کتاب میخوندم.

من 5 سالگی خوندن نوشتن بلد بودم
Wink
(09-07-2020، 15:17)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-07-2020، 15:14)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه باید بلد باشه.

من 5 سالگی خوندن نوشتن بلد بودم

من ۲ سالگی لباسشویمو خودم روشن میکردم
[ -> ]
بچه باید بلد باشه.

چند تا کتاب تو کتابخونه ات داری؟
چند تاشو خوندی؟
عجب
من از ۱ ماهگی خوندن و شروع کردمTelegh_02
(09-07-2020، 15:27)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب

به خدا خالی نمیبندم دوس داشتم یاد بگیرم خواهرم بم نشون داد
من ۱ روزم بود بلد بودم گریه کنم
(09-07-2020، 15:27)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب

من یه ساعت بود بدنیا اومده بودم اذان و بلد بودم Big Grin
من ماه 9اُم بارداری مادرم
به دنیا اومدم
(09-07-2020، 15:14)9723380006 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-07-2020، 15:06)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-07-2020، 14:42)9723380006 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-07-2020، 13:03)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسم ایشونم لطفا عوض کنید

کی عوض میکنه اخه Sad

بعدا میگم

چیو
تو پ.خ
I'm a new generation Anpanman
I'm a new superhero Anpanman
내가 가진 건 이 노래 한방
Lemme say "all the bad men, cop out"
I'm a new generation Anpanman
I'm a new superhero Anpanman