انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

عامل بدبختی من-__-
مامانمو بهم پس بدع
دوستان برید تو تایپک کمک رسانی در آزمون آنلاین
(26-10-2020، 10:46)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2020، 10:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جدی میگی؟ O_O
دوست نداری؟!
این یه چیز ارثی تو خانواده مائه.. مامان فیزیک دانه.. بابا ی مامانم فیزیک محض میخونده
منم عاشق ریاضی فیزیکم .. نمیدونم چی شد رفتم انسانی ^.^
سنت خانوادگیو خراب کردم

من کلا زیست زیست زیست
و علاقه زیادی هم به ستاره شناسی^.^

(26-10-2020، 10:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه بهت یاد ندادن وقتی بابا مامان صحبت میکنن بری تو اتاق؟ -__-

من قهر

من عاشقتم ولی ..
(26-10-2020، 10:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2020، 10:44)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ggre
حواسم هستااا بهتون!

میبینی؟ بچه رو پرو کردی
نمیشه دو کلوم حرف زد -_-
(26-10-2020، 10:47)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2020، 10:45)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
محاسبات کسر ها/=
الان گام به گام دان کردم از رو اون دارم مینویسم/=
به اینا توجه کن:
1-فهمیدن سوال
2-فهمیدن خواسته سوال
3-استفاده از راهبرد ها
4-نوشتن و شروع به نبرد
5-برگشت و تصحیح عوامل غلط

نمیفهمم چی میگی ولی فعلا با گام به گام خوشم/=
(26-10-2020، 10:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2020، 10:46)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کلا زیست زیست زیست
و علاقه زیادی هم به ستاره شناسی^.^

من قهر

من عاشقتم ولی ..

من میرم الان میمیرم تا شما دو تا قدر بچه تونو بدونین._.

(26-10-2020، 10:47)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

میبینی؟ بچه رو پرو کردی
نمیشه دو کلوم حرف زد -_-

cry girl
(26-10-2020، 10:47)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

میبینی؟ بچه رو پرو کردی
نمیشه دو کلوم حرف زد -_-

تقصیر توئه دیگه..
هی میگی دختر بابا .. بچه لوس شده
هی برمیداری شب میاریش پیش ما بخوابه -__-
اول جواب خودت رو بنویس و بعد از گام به گام نگاه کن.
فکر نکن که جوابی که میخوای بنویسی غلطه،انسان هیچ کدوم از سوال های ریاضی و درسیش رو بدون غلط نمینویسه.
حتی انیشتین هم در کودکی یک کودک نا آشنا با ریاضیات بود
(26-10-2020، 10:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2020، 10:45)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مام همچنین ;دی

مردک -__-
دروغ نگو !

Telegh_42Telegh_30
(26-10-2020، 10:48)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-10-2020، 10:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من عاشقتم ولی ..

من میرم الان میمیرم تا شما دو تا قدر بچه تونو بدونین._.

(26-10-2020، 10:47)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینی؟ بچه رو پرو کردی
نمیشه دو کلوم حرف زد -_-

cry girl

بستنی ؟ ^.^