انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-10-2020، 14:43)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2020، 14:40)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلیل اینکه کاردی بی طلاق نگرف میدونی چیبود؟
آبرو جلو درو همسایه؟

دقیقا اینو گفت که من نمیتونم بدون پول و سرمایه مردم زندگی کنم واقعا زندگی بدون اون سخته هرموقع ازپول و سرمایه شوهرم خسته شدم ازش طلاق میگیرم
دقیقا هیمنو گف خیلیم تاکید داشت
(25-10-2020، 14:44)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2020، 14:42)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی گفته من قصد ازدواج دارم|:
من بخاطر همون جزئیات ازدواج نمیکنم|:
اصن شرط ازدواجم اینه از اون جزئیات ها نباشه تو زندگی|:
خونه بابام خیلی خوش میگذره...
سهند میدونهههههه من چقدر از این قضیه بدم میاد:

میدونی بیشترین عامل طلاق بخاطر نداشتن و یا کمبودش تو رابطه هاس؟ 
نمدونم چرا همش میخوایید جوری رفتار کنبد انگار یه چیز خیلی عجیب و بَدیه و انکار میکنید چقدر چیز باارزش و مهمی تو هر رابطست
میدونم خیلی مهمه
من میترسم..
تنها مشکلم اینه|:
نمیدونم واسه چی ولی میترسم.
(25-10-2020، 14:45)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2020، 14:41)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گناه نداره که گوربه

تو اصن گنا نداریTelegh_01
سهند حرفامو تعیید کنننننننننcry2

حالت طبیعی نبودن
بنده گفتم چرا اینکارو میکنین؟
هار هار میخندیدن

گفتم حیوان خداست
گفت چی میگی تو؟
گفتم چی میگی تو یعنی چی؟
گفتم پی پی آقا
گفت پی پی آقا چیه؟
یه کف گرگی زد
من که از اینجور رفتارا ندارم شما خیالت راحت باشه
(25-10-2020، 14:46)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2020، 14:44)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونی بیشترین عامل طلاق بخاطر نداشتن و یا کمبودش تو رابطه هاس؟ 
نمدونم چرا همش میخوایید جوری رفتار کنبد انگار یه چیز خیلی عجیب و بَدیه و انکار میکنید چقدر چیز باارزش و مهمی تو هر رابطست
میدونم خیلی مهمه
من میترسم..
تنها مشکلم اینه|:
نمیدونم واسه چی ولی میترسم.

نمیترسی هنوز اونی که قراره مختو بزنه رو ملاقات نکردی  Telegh_01
(25-10-2020، 14:46)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2020، 14:43)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آبرو جلو درو همسایه؟

دقیقا اینو گفت که من نمیتونم بدون پول و سرمایه مردم زندگی کنم واقعا زندگی بدون اون سخته هرموقع ازپول و سرمایه شوهرم خسته شدم ازش طلاق میگیرم
خودشم آدم ناجوریه این کاردی خانوم
روا نیست همه رو به اون شخصیت ببینیم 
AX400 منو کجا گذاشتین؟
(25-10-2020، 14:47)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2020، 14:46)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودشم آدم ناجوریه این کاردی خانوم
روا نیست همه رو به اون شخصیت ببینیم 

اون ک اره قبلانم استریپر بود گرچه میگن نباید با این چیزا قضاوت کرد ولی اخه خودش دگ داره میگه جا قضاوت نمیزاره
کلا مسائل جنسی خیلی مهمه اما برای بقا رابطه کافی نیست 
ولش کن این بحثا جاش اینجا نیس فکر کنم
(25-10-2020، 14:47)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-10-2020، 14:45)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو اصن گنا نداریTelegh_01
سهند حرفامو تعیید کنننننننننcry2

حالت طبیعی نبودن
بنده گفتم چرا اینکارو میکنین؟
هار هار میخندیدن

گفتم حیوان خداست
گفت چی میگی تو؟
گفتم چی میگی تو یعنی چی؟
گفتم پی پی آقا
گفت پی پی آقا چیه؟
یه کف گرگی زد