انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
وقتی که انسان جوگیر شود دست به هر کاری میزدند حتی کار خنده دار این خانواده که سوژه جالب رسانه ها شده اند.دختران این خانواده خود را کاملا شبیه به باربی کرده اند البته با عمل جراحی و مواد ارایش زیاد!! عشق به باربی بودن را فقط به خودشان محدود نکرده اند و تب این عشق را به پدر و مادرشان و حتی گربه خانواده نیز رسانده اند و تمام خانواده شبیه به خانواده باربی ها در فیلمهای انمیشن شده اندبه گزارش پارس ناز بتازگی در شرق آسیا، شباهت به شخصیتهای کارتونی و انیمیشنی بسیار برای دختران جوان جالب بوده است به گونه ای که حاضرند ده ها بار زیر تیغ جراحی بروند و چهره خودشان را عروسک گونه کنند!البته خیلی دور هم نمیرویم زیرا در کشور عزیزمان ایران نیز نیز تب جراحی زیبایی بینی و دماغ سر بالا فراگیر شده است!!!
اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند 1اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند 1اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند 1اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند 1اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند 1
من اصلا حاضر به همچین کاری نیستم من میترسم برم عمل زیبایی بکنم چون وقتی خودم رو تو اینه ببینم اون صورت من نیست و واقعا ترسناکه
دیونن اینا...........
من که دنیارو هم بدن بهم اینکارا رو نمیکنم
ممنون
واقعا كه ديوونن متاسفم براشون
وایییی ترسناک شده.
اه اه اه
لابد عقده باربی داشتن!Sleepy
چقدر خوشگلند!
همشون شبیه هم شدن
اوووووووووووووووو
مردم چه دلی دارن:cool:
منم باربی رودوست دارم ولی تااین حد?HuhHuhHuhHuhHeartAngelBlushHeart