امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند

وقتی که انسان جوگیر شود دست به هر کاری میزدند حتی کار خنده دار این خانواده که سوژه جالب رسانه ها شده اند.دختران این خانواده خود را کاملا شبیه به باربی کرده اند البته با عمل جراحی و مواد ارایش زیاد!! عشق به باربی بودن را فقط به خودشان محدود نکرده اند و تب این عشق را به پدر و مادرشان و حتی گربه خانواده نیز رسانده اند و تمام خانواده شبیه به خانواده باربی ها در فیلمهای انمیشن شده اندبه گزارش پارس ناز بتازگی در شرق آسیا، شباهت به شخصیتهای کارتونی و انیمیشنی بسیار برای دختران جوان جالب بوده است به گونه ای که حاضرند ده ها بار زیر تیغ جراحی بروند و چهره خودشان را عروسک گونه کنند!البته خیلی دور هم نمیرویم زیرا در کشور عزیزمان ایران نیز نیز تب جراحی زیبایی بینی و دماغ سر بالا فراگیر شده است!!!
اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند 1اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند 1اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند 1اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند 1اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند 1
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: S.M ::. ، sigar. ، ×ارسلان × ، ***FATEMEH*** ، KOH ، PAMI TOPOLI ، رزمی کار ، گل پری ، shoka2013 ، مه سیما ، اتنا 00 ، ...asall... ، MANDI 1 ، دختر زیبا ، šhεïdα ، ♥سارا ♥ ، vahid71 ، mojdeh1 ، *devil black* ، bahare_021 ، پونه.م ، SHaghII ، samin joon ، شیدا18 ، love 2012 ، orchid83 ، SABER ، ریحونه ، هما جون ، noora91 ، شکوفه2 ، المیرا جون ، maryeh ، R gh ، ferya ، banoye qam ، *setare* ، glembert girl ، Naruto Hokage ، ملا ، saba75 ، good girl* ، NASIM.BH ، palang ، عارفه ، یشیم 2013 ، @_.).paya.(._@ ، Guard ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، **R.H** ، ♠▒DERAGON▒♠ ، zahra! ، مینایی ، مارال1392 ، لایلا ، kate ، مریم ابی ، elika.ja ، رهــ ـ ــا ، لامیا ، fati21 ، ^BaR○○n^ ، هاناجون ، "SoLmAz RaD" ، عاطفه70 ، zahra770 ، -_- kimiya ، ریما - رامی ، ali_Turkboy ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، امیررضا* ، MONA-GH ، FARID.SHOMPET ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، F A R ! N ، Ƒαкє ѕмιƖє ، نسترنم ، 7383 ، ☼آریا☼ ، sasan1 ، natalia ، سمیرا ناناز ، Andrea ، سمیرا 007 ، elmira12 ، سمیرا۸۰ ، shayruan ، باران20 ، ηἔ∂Δ ، PISHY ، bari ، ایمان طهرانی ، !...@dors ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، ۞ ایدا ۞ ، sara006 ، ѕтяong
آگهی
من اصلا حاضر به همچین کاری نیستم من میترسم برم عمل زیبایی بکنم چون وقتی خودم رو تو اینه ببینم اون صورت من نیست و واقعا ترسناکه
در بیارم ببینی؟!:4chs:
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.
.

در ندیدی تا حالا؟

خونتون در نداره؟

تو غار زندگی میکنی؟

بدبخت منحرف!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقدام دختران این خانواده که خود را شبیه به باربی کرده اند 1
پاسخ
 سپاس شده توسط M.A.A.7.7 ، maynaz90 ، ***FATEMEH*** ، R gh ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، یامور ، لامیا ، niman768 ، F A R ! N ، Andrea ، سمیرا 007 ، elmira12 ، ѕтяong
دیونن اینا...........
من که دنیارو هم بدن بهم اینکارا رو نمیکنم
ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ***FATEMEH*** ، M.A.A.7.7 ، ریحونه ، R gh ، *setare* ، F A R ! N ، elmira12 ، ѕтяong
واقعا كه ديوونن متاسفم براشون
پاسخ
 سپاس شده توسط *setare* ، elmira12 ، ѕтяong
وایییی ترسناک شده.
پاسخ
 سپاس شده توسط maynaz90 ، ریحونه ، *setare* ، F A R ! N ، ѕтяong
اه اه اه
لابد عقده باربی داشتن!Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط ***FATEMEH*** ، fcb ، R gh ، *setare* ، F A R ! N ، elmira12 ، ѕтяong
آگهی
چقدر خوشگلند!
الاهی چوب بشی پشمک بشم دورت بگردم من رو بخورند تو لخت بشی هرهر بخندم/25r30/سپاس یادت نره/بوسHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ***FATEMEH*** ، *setare* ، zalo ، لامیا ، natalia ، ѕтяong
همشون شبیه هم شدن
پاسخ
 سپاس شده توسط *setare* ، ѕтяong
اوووووووووووووووو
مردم چه دلی دارن:cool:
آدما دو دسته اند:
1)آبودانی هستند
2)دوست دارن آبودانی باشن:cool:

پاسخ
 سپاس شده توسط maynaz90 ، *setare* ، fati21 ، ѕтяong
منم باربی رودوست دارم ولی تااین حد?HuhHuhHuhHuhHeartAngelBlushHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط R gh ، *setare* ، ѕтяong

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
  هدیه ی خوب من؛برای همه ی دختران انجمن فلشخور
  40کار که دختران نمیتوانند انجام بدهند
Rainbow پاسخ هایی علمی به سؤالاتی که همیشه ذهن تان را مشغول کرده اند
  بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟
  تاحالا شده از کسی که بهت خیلی بد کرده انتقام بگیری؟چجوری؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  یعنی نیاییی؟؟؟؟؟تا اینجاییی که عمر کرده مفت بود!!!یه کلیک کن بپر توو!!!!پشیمون نمیشی
  بیا تو تا راحتشی (فوضلیت قول کرده)همون کودمو هستی اما سری دومش
  تالا کسی مردونگی کرده یانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان