انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

قوانین :

• از به کاربردن الفاظ رکیک و ناپسند و فحاشی در موضوع خود داری کنید!

• از گذاشتن شماره,آی دی یاهو,آی دی تلگرام و اینستاگرام . امثالهم ... در موضوع خود داری کنید

• اینجا جای بحث و جدل نیست, مشکلات خود را در جایی دیگر و به صورت خصوصی حل کنید

• اجازه زدن این تاپیک را فقط مدیران گفتگوی آزاد دارند

• پیش از رسیدن به 200 صفحه نسخه بعدی را بزنید

• از فینگلیش تایپ کردن خودداری کنید

• اگر عکستان اندازه بزرگی دارد و یا پرحجم است آن را به صورت لینک مستقیم قرار دهید
هی ((:
دوم شدم بار سوم
looool

(23-11-2020، 20:59):ǟrǟֆɦ:м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اول شدم بار چهارمممممممممممممممممممممممم
دوم شدی
اههههههههههه
گنذ بزنم این ثانیه شمارووووووووووووو

(23-11-2020، 20:58)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام

قوانین :

• از به کاربردن الفاظ رکیک و ناپسند و فحاشی در موضوع خود داری کنید!

• از گذاشتن شماره,آی دی یاهو,آی دی تلگرام و اینستاگرام . امثالهم ... در موضوع خود داری کنید

• اینجا جای بحث و جدل نیست, مشکلات خود را در جایی دیگر و به صورت خصوصی حل کنید

• اجازه زدن این تاپیک را فقط مدیران گفتگوی آزاد دارند

• پیش از رسیدن به 200 صفحه نسخه بعدی را بزنید

• از فینگلیش تایپ کردن خودداری کنید

• اگر عکستان اندازه بزرگی دارد و یا پرحجم است آن را به صورت لینک مستقیم قرار دهید
مجبور بودی لینکشو بدیcry2cry2
ماشديم چهارم ((=
(23-11-2020، 21:00)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
looool

(23-11-2020، 20:59):ǟrǟֆɦ:м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوم شدی

الان ویرایش میکنم
[ -> ]

هه هه هه کور خوندی.  14k

___

در جواب نقل قول اونور ._. :

یو گرل، هو یو دویین؟ ((:

ای وای تقصیر خودمه دراماتیکش کردم. باید سوسکی از در پشتی فرار می‌کردم. D:

ولی جدی، احتمالا کمتر سر بزنم از این به بعد. ولی غیبت صغری ست. :> در نهایت نمی‌شه از اینجا دل کند.
کاپ که نمیدن-_-
ایش
(23-11-2020، 21:02)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

هه هه هه کور خوندی.  14k

___

در جواب نقل قول اونور ._. :

یو گرل، هو یو دویین؟ ((:

ای وای تقصیر خودمه دراماتیکش کردم. باید سوسکی از در پشتی فرار می‌کردم. D:

ولی جدی، احتمالا کمتر سر بزنم از این به بعد. ولی غیبت صغری ست. :> در نهایت نمی‌شه از اینجا دل کند.
Telegh_01Telegh_01