انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـو آزاد نسخـ ـه 422
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-04-2021، 11:04)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 10:54)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حوصلمم...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://pin.it/6zy2KwP
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://pin.it/5ZACB5Q

جررررر

(18-04-2021، 11:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایا به من صبر بده

حرص نخور دختر!
(18-04-2021، 11:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایا به من صبر بده

(18-04-2021، 9:20)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها دعوا نکنین لطفا

بیا پ.خ !
با سلام و درود!
دیسکورد که دیگه همتون دارین
سرور زدیم هر کی اینجا دیسکورد داره دعوتش میکنیم
خداوکیلی اگه جوین نشی گریه میکنم
بمولا (;
(18-04-2021، 11:15)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خدایا به من صبر بده

بیا پ.خ !
با سلام و درود!
بمولا (;
یه سوال فنی
من دیسکورد و میماشو چند بار تو یوتیوب دیدم
ولی خاب
دیسکورد یه اپه یا یه سایت

؟!._.
(18-04-2021، 11:19)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 11:15)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با سلام و درود!
بمولا (;
یا سوال فنی
من دیسکورد و میماشو چند بار تو یوتیوب دیدم
ولی خاب
دیسکورد یه اپه یا یه سایت

؟!._.
سوال درستی بود!
دیسکورد هم اپلیکیشنه هم وبسایت
در واقع یچیزی شبیه تلگرام منتهی قابلیت هاش خیلی بیشتر و باحالتره
اپلیکیشنشو با یه سرچ میتونی دانلود کنی
تو هم اگه نصبیدی بیا تو سرور عشق میکنیم دور هم
(18-04-2021، 11:13)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 11:04)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
https://pin.it/6zy2KwP
https://pin.it/5ZACB5Q

جررررر

[ -> ]
خدایا به من صبر بده

حرص نخور دختر!
قربون شما بشم من ^^
امروز چطوری ؟ برنامت چیه؟
(18-04-2021، 11:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 11:13)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جررررر

حرص نخور دختر!
قربون شما بشم من ^^
نشی^^♡
خاب تا اینجاش که روز عالی ای بود*-*برنامه خاصی ندارم.-.
شما چطوری زیبا؟!^^
چه جالب :ngh:
(18-04-2021، 11:30)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 11:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قربون شما بشم من ^^
نشی^^♡
خاب تا اینجاش که روز عالی ای بود*-*برنامه خاصی ندارم.-.
شما چطوری زیبا؟!^^

اوووو عالی بوده تا اینجاش ؟ ^^
هیچی منم شمارو دیدم که اینقدر کیفت کوکه ، روزم زیبا شد
از آنا خبر داری ؟ حس میکنم یکم ناراحته چرا ):
[ -> ]
[ -> ]
خدایا به من صبر بده

بیا پ.خ !
با سلام و درود!
بمولا (;

اتفاقی افتاده ؟
(18-04-2021، 11:34)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه جالب :ngh:

نسی نسی نسی نسی نسی نسی ^^
وای *.*