انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـو آزاد نسخـ ـه 422
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-04-2021، 11:59)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 9:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آرمی(:
تو چطوری؟.-.
چشم♥️
میگذره خواهر جان

شقااااا^^
(18-04-2021، 12:00)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 11:59)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چشم♥️
میگذره خواهر جان

شقااااا^^

جوونه شقاا
سلام..خوبی عزیزم؟
(18-04-2021، 11:56)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 11:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اُ .-.
به قول موزائیک خانوم اجازه؟ غلط کردیم

اولا زشته این حرفا-_-
دوما اون بچه اسم داره .-.+ اسمت چی بود.-.؟!

(18-04-2021، 11:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جررررر
این دختر چشمش فقط سیب زمینی میبینهههه ^^
نمیشه که قندِعسلم
ملت غذا میخوان
برنج یعنی با خورشت

ترشه کباب^^
این غذا شمالی نیست؟
(18-04-2021، 12:01)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 12:00)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شقااااا^^

جوونه شقاا
سلام..خوبی عزیزم؟

سلام جونِ دل^^
مرسی شما خوبید زیبا *-*؟

منو گذاشتی تو لیست سیاهت؟! cry girlقلبم به درد اومد
(18-04-2021، 11:59)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 11:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به! ببین کی بهم سلام کرد *-*
سلام سلام. ^^

خوبی ؟
^^
بله خوبم شما خوبین؟

منم خیلی خوبم ^^
تو بگو چی درست کنم؟
(18-04-2021، 12:02)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این غذا شمالی نیست؟

اره ولی درست کردنش مثل اب خوردنه
خورشته
توش سیب زمینی هم هست^^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://gilankesht.ir/how-to-make-sour-kebab-gilani/?amp
(18-04-2021، 12:03)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 12:02)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این غذا شمالی نیست؟

خورشته
توش سیب زمینی هم هست^^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای *-*
به نظر خیلی خوشمزه میاد
من یه بار شمال که بودم خوردم الان یادم اومددددد
رفتم همینو درست کنم !
(18-04-2021، 12:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 12:01)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوونه شقاا
سلام..خوبی عزیزم؟

سلام جونِ دل^^
مرسی شما خوبید زیبا *-*؟

منو گذاشتی تو لیست سیاهت؟! cry girlقلبم به درد اومد
بد نیستم عشقم
ن ب جان خودم|:
پ خ بستم
هیچکس تو لیست سیاهم نیست
(18-04-2021، 12:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 12:03)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خورشته
توش سیب زمینی هم هست^^

وای *-*
به نظر خیلی خوشمزه میاد
من یه بار شمال که بودم خوردم الان یادم اومددددد
رفتم همینو درست کنم !
افرین افرین^^
بعد درست کردیش ازش عکس بفرسس^^
(18-04-2021، 12:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-04-2021، 11:59)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
^^
بله خوبم شما خوبین؟

منم خیلی خوبم ^^
تو بگو چی درست کنم؟
(:
اِمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم​مممممممممممممممممممممممممممممم
نمیدونم Bl8