انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد «۴۴۱»
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سپاس ندادن نشانه شاخ بودن نیست!
رفتنی ها باید برن
مثل تراکتور که با گل الکثیر سرافکنده شد و رفت
(20-06-2021، 20:06)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2021، 20:03)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از بچّه فراری اَم.
ولی خواستی بری جایی بذار پیشم موقّتاً نگه می‌دارمش.
ولی اگه به شاهنامه خوندنم گوش بده کلاً نگه می‌دارمش.

شاید نگاهم به بچّه ابزاریه ...

خاب خاب
براش اینطوری تعریف کن که مامانت تو تصادت میمیره و من تو رو از پرورشگاه اوردم
بعد یچه که بزرگ شد میاد دنبالم میبینه زنده ام
بعد برمیگرده پیشم
اما بعد واقعا دیگه میمیرم
و برمیگرده پیشت
تاداااااااا
خیلی لوسه. ترجیح می‌دم بگم با یه مریخی ریختم روی هم و اون رو به دنیا آورد ولی چون تماماً به من رفت و اصلاً شبیه مریخی ها نبود اون خانمه بچه رو طرد کرد و گذاشت رفت سیّاره خودشون.
تاداا.

(20-06-2021، 20:06)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2021، 19:59)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعاً با حسام وارد رابطه شدی؟
پشم هایم.

آره یه ضرب المثله.داستانشم اینه یه شیخی نصفه شب می‌ره تجدید وضو توی راه برگشت یه سگ می‌خوره به پاش. ولی چشمش رو می‌بنده و می‌گه انشاءالله که گربه است. چون اگه ندونی سگ بوده یا گربه مباحه.

مقصد کدوم راهم؟

Big Grin باحال بود
چی دوس داری بیاری ؟
من نمی‌دونم. شاید حسابداری بخونم.

نگفتی چی شنیده بودی.
(20-06-2021، 20:08)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاب خاب
بعد برمیگرده پیشم
و برمیگرده پیشت
تاداااااااا

من این وسط پشمکم؟
(20-06-2021، 20:10)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2021، 20:08)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاب خاب
بعد برمیگرده پیشم
و برمیگرده پیشت
تاداااااااا

من این وسط پشمکم؟
[/quote]

نه دیگه شما اون مریخیه هستی. بچّه سه چهار سالش که شد با لباس مبدل میای می بینیش هر دو هفته یه بار و می‌ری.
[ -> ]
(20-06-2021، 20:06)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاب خاب
بعد برمیگرده پیشم
و برمیگرده پیشت
تاداااااااا
خیلی لوسه. ترجیح می‌دم بگم با یه مریخی ریختم روی هم و اون رو به دنیا آورد ولی چون تماماً به من رفت و اصلاً شبیه مریخی ها نبود اون خانمه بچه رو طرد کرد و گذاشت رفت سیّاره خودشون.
تاداا.

(20-06-2021، 20:06)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Big Grin باحال بود
چی دوس داری بیاری ؟

نگفتی چی شنیده بودی.
خوبه ،موفق باشی
باید بگم خیلی خوبه چون مقصدتو انتخاب کردی و هیچ تردیدی نداری
(20-06-2021، 20:12)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
تاداا.

نگفتی چی شنیده بودی.
خوبه ،موفق باشی
تردید که دارم ولی ممنونم.

ایگنورنس می‌فرمایید ها. خیلی تمیز هم این‌ کار رو می‌کنید‌.
(20-06-2021، 20:12)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه دیگه شما اون مریخیه هستی. بچّه سه چهار سالش که شد با لباس مبدل میای می بینیش هر دو هفته یه بار و می‌ری.

:/
کلا بچه رو میندازم تو خیابون راحت
(20-06-2021، 20:14)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2021، 20:12)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

:/
کلا بچه رو میندازم تو خیابون راحت
آره بابا ساعت ۹ بذارش دم در .
(20-06-2021، 20:13)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2021، 20:12)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبه ،موفق باشی
تردید که دارم ولی ممنونم.

ایگنورنس می‌فرمایید ها. خیلی تمیز هم این‌ کار رو می‌کنید‌.

خواهش میکنم

^^