انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد «۴۴۱»
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-06-2021، 22:54)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2021، 22:49)•ДmịrHoSsiŋ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
#نه_به_تروبج_خشونت

خشونت؟ دونه دونه ناخنات کشیده شد و انگشتات قطع شد خشونتو با تموم وجود حس میکنی v:

(21-06-2021، 22:52)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چاقو بده خلاص شیم ازش

زنجانشو میدم اصن D:

چیطوری داعیشی <:

(21-06-2021، 23:01)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میکروبیولوژی
ت چی
pe5
روانشناسی
(21-06-2021، 21:04)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2021، 21:02)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.ــــــــــــ.  دو دو تا؟

همه ی ما خر هستیم=/

پلنگُ شیش تا Telegh_01Telegh_59

تعمیم نده ها v:

پلنگ و شیپیش تا ها ها ها

._. وایسا به فارسی مراجعه کنم
تعمیم عمتهD:

چیزه حواسم نبود زدم پ.خ رو خالی کردم._.
(22-06-2021، 5:00)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2021، 23:07)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید ولی باید با ر می گفتید

(21-06-2021، 23:10)gallant# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیر صحیح گفتم

در دایـــــره قسمت مـــــا نقطه ی تسلیمیم

لطف آنچه تو اندیشی حکم آنچه تو فرمایی

سلام وقت بخیر
ایشالا ک خوب باشین
با هر دوی شما اشنایی ندارم ولی امین جا درست میگفتن
"هوا خواه توام جانا و می دانم که می دانی"
این متن امضای کاربری امین بود جز شعر نبود ک ادامه پیدا کنه
[  :}  میدونم گذشته بود محض اطلاع داشتن میگفتم شاید ندونسته باشین]

سلام صبح بخیر
مرسی ممنون امیدوارم حال دل شما هم خوب باشه
بله درسته ممنونم
(22-06-2021، 5:53)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2021، 5:00)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام وقت بخیر
ایشالا ک خوب باشین
با هر دوی شما اشنایی ندارم ولی امین جا درست میگفتن
"هوا خواه توام جانا و می دانم که می دانی"
این متن امضای کاربری امین بود جز شعر نبود ک ادامه پیدا کنه
[  :}  میدونم گذشته بود محض اطلاع داشتن میگفتم شاید ندونسته باشین]

سلام صبح بخیر
بله درسته ممنونم
صبح شما هم بخیر :}
خواهش میکنم کاری نبود
*.* چ دعای قشنگی ممنونم
(22-06-2021، 5:55)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2021، 5:53)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام صبح بخیر
بله درسته ممنونم
خواهش میکنم کاری نبود
*.* چ دعای قشنگی ممنونم

بله
بازم ممنون
خواهش میکنم سلامت باشی⁦^_^
یه نگاه به مشاعره بندازید ممنونم⁩
(22-06-2021، 5:57)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2021، 5:55)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خواهش میکنم کاری نبود
*.* چ دعای قشنگی ممنونم

بله
بازم ممنون
خواهش میکنم سلامت باشی⁦^_^⁩

بازم خواهش میکنم ^^
:} باشه حتما 
(22-06-2021، 6:00)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2021، 5:57)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله
بازم ممنون

بازم خواهش میکنم ^^
:} باشه حتما 

:) ممنونم
[ -> ]
[ -> ]
خواهش میکنم کاری نبود
*.* چ دعای قشنگی ممنونم

بله
بازم ممنون

:[ دیدم
ممنون ^^
(22-06-2021، 6:01)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بله
بازم ممنون

ممنون ^^

خواهش میکنم Telegh_30
(22-06-2021، 6:03)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2021، 6:01)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون ^^

خواهش میکنم Telegh_30

4xv4xv