انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [458]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-09-2021، 23:02)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتایی که خیلی ناراحتین چیکار میکنین

فیلم میبینم
جیغ میزنم
گریه میکنم
همه اینا مرحله به مرحله
(13-09-2021، 23:08)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2021، 23:07)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاره دیقا=/

پس نقطه ضعفتو فهمیدم

خب شوما با نقطه ضعفای آدما چیکا میکنییی ؟ میکوبونی تو سرش؟
(13-09-2021، 23:10)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2021، 23:08)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس نقطه ضعفتو فهمیدم

نه چاپ میکنم میزارم واسه اوقات فراغت
(13-09-2021، 23:02)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سیگار »=|
(13-09-2021، 23:12)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2021، 23:10)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه چاپ میکنم میزارم واسه اوقات فراغت

هاهاهااا
(13-09-2021، 23:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

گریه میکنم

انجام شد

(13-09-2021، 23:04)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
به آسمون نگاه میکنم و میگم ای کاش برف بیاد

برف خیلی قشنگه ولی کم میاد

(13-09-2021، 23:07)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

آهنگ میگوشم

انجام شد

(13-09-2021، 23:09)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

فیلم میبینم
جیغ میزنم
گریه میکنم
همه اینا مرحله به مرحله

دوس دارم بخوابم فقط ):

(13-09-2021، 23:23)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

سیگار »=|

ضرر داره که
میگفت معتادم هرروز درد میکشم
یکی از همونایی که میکشید،نقاشم هرروز زجر میکشم
مرسی از همتون Heart
(13-09-2021، 23:28)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2021، 23:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گریه میکنم

انجام شد

(13-09-2021، 23:04)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به آسمون نگاه میکنم و میگم ای کاش برف بیاد

[ -> ]
آهنگ میگوشم

انجام شد

(13-09-2021، 23:09)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فیلم میبینم
جیغ میزنم
گریه میکنم
همه اینا مرحله به مرحله

دوس دارم بخوابم فقط ):

(13-09-2021، 23:23)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سیگار »=|

ضرر داره که

بنویس سهند.بنویس.
هیچ چیزی بهتر از نوشتن نیست.
کامل خالی میشی.
(13-09-2021، 23:30)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-09-2021، 23:28)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انجام شد

انجام شد

دوس دارم بخوابم فقط ):

ضرر داره که

بنویس سهند.بنویس.
هیچ چیزی بهتر از نوشتن نیست.
کامل خالی میشی.

چیزی به ذهنم نمیرسه که بخوام بنویسم