انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [458]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-09-2021، 20:30)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-09-2021، 20:29)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیفهمم چی میگی بیا پ.خ بینم -_-
میدونی که من خنگم(:
ظاهرا اشتیاهی تو ناشناس خودم نوشتم ...
#مغز
#سطح
#دانش و آگاهی

سالمی گلم؟ -_-
(07-09-2021، 20:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-09-2021، 20:30)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ظاهرا اشتیاهی تو ناشناس خودم نوشتم ...
#مغز
#سطح
#دانش و آگاهی

سالمی گلم؟ -_-
نه عزیزم ...
(07-09-2021، 20:32)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-09-2021، 20:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سالمی گلم؟ -_-
نه عزیزم ...

)))):
جوووووون 2 11 Telegh_01
سلام..
(07-09-2021، 20:47)S R U H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام..

سلام^^
خوبی؟
بازگشتت و تبریک میگم
ممنون
 شما خوبی؟
(07-09-2021، 20:50)S R U H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون
 شما خوبی؟

ممنون خوبم
چخبر؟
هیچ...
تو ۱۲ سالته؟!
یعنی زمانی که من اینجا بودم ۴ سالت بود (:
(07-09-2021، 20:52)S R U H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچ...
تو ۱۲ سالته؟!
یعنی زمانی که من اینجا بودم ۴ سالت بود (:

آره 12 سالمه(:
واقعا؟ توم 22 سالته؟