انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [461]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-10-2021، 18:05)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2021، 17:54)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واسه لشکریان کفر. )): 
اعصاب من که دیگه ضد ضربه شده. حتی پرهامم راه نفوذ نداره. تو که دیگه مهلک دلهایی اصلاً حسابت جداست. ):
( مهلک دلها از موزالیک دلها بامسمی‌تره چقدر. )
تشکر از شما بانوی پر عطوفت و مهر افکن .
موزالیک و مهلک همه بنده تو اند ...
کاش من همه بودم با همه بودم و آنگاه ... تو را صدا میزدم ... 

رخت خواب ابریشمی هم آماده کردی تا باران را تماشا کنم؟

(22-10-2021، 18:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ژون:v
الحمدالله اگه شما خوب باشی ما هم خوبیم شک نداشته باش
کی نسخه میزنن؟

نخیرم. دریغ نگو دروغ نگو گولم نزن. ): حال خود خودت چطوره بچه‌م؟ 

کمین کردی برای تیتاپ طلایی؟ :v
(22-10-2021، 18:17)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2021، 18:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی نسخه میزنن؟

ببین داری دلبری میکنی
همونجا ک شاعر فرمود ببین چقد دلبری تو من دوست دارم موهای فرفریتو14k

من چند بار اول شدم اما ب من تیتاپ طلایی ندادن):
(22-10-2021، 18:17)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2021، 18:05)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نخیرم برای من فقط اماده میکند
تازه گل رز هم به علاوه گل نرگس گذاشته
با پنکیک عسل و شکلات
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]
کی نسخه میزنن؟

به ولله میخواستم اینو بگم ولی یادم نبود دقیقا چی گفته Telegh_01

(22-10-2021، 18:56)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

با پنکیک عسل و شکلات

متاسفم عزیزم
پیامتو دیر خوندم این بالایی رو فرستادم :v
(22-10-2021، 19:11)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

(22-10-2021، 18:56)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با پنکیک عسل و شکلات

متاسفم عزیزم

فقط حسین و سهون تاحالا خیانت نکردن
ای خیانت کار
(22-10-2021، 19:22)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2021، 19:11)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

متاسفم عزیزم

ای خیانت کار
ینی من اینجا بشینم
اونوقت همسرم بره رو تخت دراز بکشه ؟
از تو قلب من بلند شی بری رو تخت ؟ اصن میشه ؟
(22-10-2021، 19:31)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2021، 19:22)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای خیانت کار
ینی من اینجا بشینم

ببین دهنت Telegh_01
(22-10-2021، 19:39)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2021، 19:31)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی من اینجا بشینم

ببین دهنت Telegh_01
تحت فشار میزاری منو مجبورم Telegh_01
(22-10-2021، 14:38)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وایی سهند باز رفتی پیشِ دعا نویس؟
ای بابا

حالا شاید باورت نشه ولی چن روز پیش جدی رفتم پیش دعا نویس (((:

این داستاناتون اصلا ارزش آنلاین شدن نداشت. به غار برمیگردم.

و اینم بگم که ممنون و مچکرم ازتون که انقدر خوبین و دوس دارین از من دفاع کنین و جواب اونارو میدین. ولی جدی میگم اصلا لازم نیست و چیز مهمی نیستش که بخواین خودتون رو بخاطرش اذیت کنین. هر چقد از آدمای منفی دورتر باشین بیشتر تو آرامشین.
(22-10-2021، 19:46)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-10-2021، 14:38)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وایی سهند باز رفتی پیشِ دعا نویس؟
ای بابا

حالا شاید باورت نشه ولی چن روز پیش جدی رفتم پیش دعا نویس (((:

این داستاناتون اصلا ارزش آنلاین شدن نداشت. به غار برمیگردم.

و اینم بگم که ممنون و مچکرم ازتون که انقدر خوبین و دوس دارین از من دفاع کنین و جواب اونارو میدین. ولی جدی میگم اصلا لازم نیست و چیز مهمی نیستش که بخواین خودتون رو بخاطرش اذیت کنین. هر چقد از آدمای منفی دورتر باشین بیشتر تو آرامشین.

باد همه خونتو برد؟
اشینتو خورد؟