انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [461]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-10-2021، 18:50)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2021، 18:48)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما سيو شدي تا مرحله بعدي به فينال برسي(:
چ ميدونم دااش خودت بايد قبول داشته باشي به گفتن ديگران نيازي نيست كه..

ایول حاجی :>
مثلا چجوری؟

آع ديدي گند زدي|:
 از حاجي متنفرم!_! نبايد ميگفتي آخ\ِ
 جوري كه با اعتماد كامل خودت پيش بري اونم فقط به اهداف خودت فكر كني هيچ كسي هم مهم نباش براات قبل رسيدن.
البته اين نظر شخصي من. خب هركسي ي جوري فكر وعمل ميكنه ديگه غير اين نيست.؟
(08-10-2021، 18:50)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2021، 18:49)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد بانمکی تو
میخوای بری بیرون از پیاده رو برو که اگه ماشین بهت بزنه یکی از مهمترین احاد بنی بشر رو از دست دادیم

ببین از تو هم مهم تر شدم سهند‌
دیگه شهیدم نگرانم میشه

آخه چه نیازی به تگ کردن سهند بود؟
پس منم رو تگ میکنم
(08-10-2021، 18:52)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2021، 18:50)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیگه شهیدم نگرانم میشه

هورااااااا
ولی مگه من مهممTelegh_25
دیگه شکسته نفسی که نکن
(08-10-2021، 18:49)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2021، 18:48)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو که میدونستم یه لحظه فک کردم همیچین خواننده ای با این اسم هم داریم

اره داریم ولی دی جیِ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
!!
(08-10-2021، 18:53)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2021، 18:50)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایول حاجی :>
مثلا چجوری؟

آع ديدي گند زدي|:
 از حاجي متنفرم!_! نبايد ميگفتي آخ\ِ
 جوري كه با اعتماد كامل خودت پيش بري اونم فقط به اهداف خودت فكر كني هيچ كسي هم مهم نباش براات قبل رسيدن.
البته اين نظر شخصي من. خب هركسي ي جوري فكر وعمل ميكنه ديگه غير اين نيست.؟

ایییی خدااااا من دیگ رد دادم
یعنی توفففف
چقد شبیه کارگردانا شدی
الان یعنی بدون اعتماد بنفس کسی موفق نمیشه؟
این که درست
(08-10-2021، 18:50)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2021، 18:48)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

برامن خريدي+_
 گذاشتم بعد بخورمش(:
 مرررسي.
بله^^
[ -> ]
(08-10-2021، 18:49)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد بانمکی تو
میخوای بری بیرون از پیاده رو برو که اگه ماشین بهت بزنه یکی از مهمترین احاد بنی بشر رو از دست دادیم

دیگه شهیدم نگرانم میشه

(08-10-2021، 18:50)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برامن خريدي+_
 گذاشتم بعد بخورمش(:
 مرررسي.
میشه اموالی که به من میدن رو ندزدی؟

خوشمزه بود
بيا اين مال تو به جاش خريدم برات
مزاحم که نیستیم؟(:
واقعا مرسط ازت شهید خوب تونستی گند بزنی ب امشببمم
خیلی عوضییی
حالم از همه ادما بهم میخوره اصلا
(08-10-2021، 18:59)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مزاحم که نیستیم؟(:

نهههه ((:

(08-10-2021، 19:01)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا مرسط ازت شهید خوب تونستی گند بزنی ب امشببمم
خیلی عوضییی
حالم از همه ادما بهم میخوره اصلا

بیا حرف بزنیم ):