انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ستاره هام چجوری بالا میره ؟ و باید چجوری مطلب هام رو ارسال کنم ؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
میخواستم بدونم ستاره هام چجوری بالا میره وباید چجوری مطلب هام رو ارسال کنم؟
شما برای ارسال پست باید در انتها یا در اول هر موضوع بر روی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ستاره هام چجوری بالا میره ؟ و باید چجوری مطلب هام رو ارسال کنم ؟! 1 کلیک کنید ...
و برای بالا رفتن ستاره ها باید پست یا همان ارسال های خود را بالا ببرید ...
بايد فعاليت شما زياد بشه و ارسال هاي شما.
براي كزاشتن مطلب در انجمن زير اون انجمن موضوع جديد هستش بايد اونو بزني
براي هر جي هم موضوع نزن.
بل کاملا درست گفتند، باید موضوع جدید بزنی و در موضوعات دیگران شرکت کنید.
در هر بخش هم برای ارسال موضوع جدید از دکمه پایین صفحه استفاده کنید.
ستاره هام چجوری بالا میره ؟ و باید چجوری مطلب هام رو ارسال کنم ؟! 1
البته به نکات زیر ابتدا دقت کنید

------------------------------------------------

سپاس از فعالیت خوب شما و موضوعاتی که ایجاد می کنید.

ولی قبل از ایجاد موضوع جدید لطفا اول عنوان آن رو جستجو کنید.(این کار بسیار ضروری است)

اگر این موضوع وجود داشت و شما مطلب جدیدی در این باره داشتید در همون موضوع موجود ادامه دهید ولی اگر موضوعی با عنوان مورد نظر شما وجود نداشت می توانید موضوع جدید ایجاد کنید.

لطفا هر موضوع حدید رو در بخش مربوط به خود در انجمن ایجاد کنید.

جستجوی عنوان موضوع هم بسیار ساده است به این صورت عمل کنید:

بالای انجمن به قسمت "جستجوی مطلب در انجمن" رفته و عنوان موضوع مورد نظرتان رو وارد کنید و روی دکمه جستجو کلیک نمایید.

با سپاس از توجه شما دوست عزیز.
مدیریت فلش خور.
---------------------------------
(08-02-2012، 20:12)soltane ehsas m2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما برای ارسال پست باید در انتها یا در اول هر موضوع بر روی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ستاره هام چجوری بالا میره ؟ و باید چجوری مطلب هام رو ارسال کنم ؟! 1 کلیک کنید ...
و برای بالا رفتن ستاره ها باید پست یا همان ارسال های خود را بالا ببرید ...

البته اسپم (حرف های بی ربط) نزنی
براى تشکر از مطالب هم از سپاس استفاده نماييد و ديگر در اون موضوع ننويسىد جالب بود يا تشکر
(09-02-2012، 10:19)SUBZERO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون
نقل قول: براى تشکر از مطالب هم از سپاس استفاده نماييد و ديگر در اون موضوع ننويسید جالب بود يا ممنون یا تشکر ...
حالا خوبه گفتیم سپاس بزنید !!
(09-02-2012، 10:21)soltane ehsas m2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-02-2012، 10:19)SUBZERO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون
نقل قول: براى تشکر از مطالب هم از سپاس استفاده نماييد و ديگر در اون موضوع ننويسید جالب بود يا ممنون یا تشکر ...
حالا خوبه گفتیم سپاس بزنید !!

فقط ميخوان ارسال هاشون زياد بشه.مخصوصا اين subzero كه تاپيك هاي بي كيفيت ميزنه
واقعا براتون متاسفم Dodgy
نمیدونم واقعا واسه شما ها فهمیدن این جمله سخته یا خودتونو زدید به کوچه علی چپ ؟؟!! AngryAngryDodgyDodgy
گفتیم برای تشکر از سپاس استفاده کنید ...
ببین آقای poya فکر کردی تو سازمان ثبت کیفیت هستی که به همه میگی تاپیک بی کیفیتی بودAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhAngryAngryAngry
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13