انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کل کل (نسخه 4)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-09-2013، 10:08)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
1- یآد بگـیر غـلـط امـلآئی ندآشـته بآشی ! چ عجـلـه ای داری ؟ نکنـه آغـا شیره دآره میـآد سمتت کـه میدویی ؟!

2- کوچـول عمه ی تو هـس :|

هووووووووووووووی جوجه هیف دختر نمیتونم فش بدم کوچولو
Big GrinBig Grinقابل نداشت
(15-09-2013، 10:07)amir hossin najafi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-09-2013، 10:05)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-09-2013، 10:02)amir hossin najafi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-09-2013، 10:00)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-09-2013، 9:56)amir hossin najafi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اواتارم رو نبین ................... خودم یه ...............

گاو تو که با من همسنی!
اه.......
تف.......
مشکل ما ایرانیا همینه.......
تا تو جمع کله گنده ها رامون میدن اونایی که مثل خودمونن رو یادمون میره.........
حالم بهم خورد......
ی ذره انسانیت نداری..........
وقتی میگی بچه، تو آینه خودتو نگا کن بعد.........

بزرگی به عقل نه به سال Big Grin
کسی که عقل داره به همنوع خودش بی دلیل توهین نمیکنه.
اه........
تف........
ری****** به اعصابمون........

چه قد بچه مثبت Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

کل کل همینه بچه جنبه نداری نیا برو تو همون گفتگوی ازاد
ساکت. لازم نیست به من یاد بدی. هرکس تاحال اینجا بامن دعوا کرده ری**م به هیکلش. توهم دعوا رو شروع نکن.دعوا با کل فرق داره. کل با ادبانه ست اما دعوا..........
امیر کوچولو جو گیر نشو عزیزم بیا اینو بخور هیچی نگو
کل کل (نسخه 4) 155
(15-09-2013، 10:11)amir hossin najafi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-09-2013، 10:08)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
1- یآد بگـیر غـلـط امـلآئی ندآشـته بآشی ! چ عجـلـه ای داری ؟ نکنـه آغـا شیره دآره میـآد سمتت کـه میدویی ؟!

2- کوچـول عمه ی تو هـس :|

هووووووووووووووی جوجه هیف دختر نمیتونم فش بدم کوچولو

یـه بآر حآلـیت کـردم هـرچـی میتونـی باهام کل کـن ولی فحش بدی مجـبور میشـم از اختیآراتـم استفآده کنـم :|Sleepy

میبینـم خـیلی ترسیـدی کـه زبونت ب فحـش نمیچسبـه !4fvf
مثلا اختیاراتت چیه ؟؟؟؟
نتر30دم جوجه دارم کل کل میکنم 

owa استفاده کرده نمیخوام اونم دهن زده ی تو یکی نو برام بخر Big Grin

چ ادعا یی داری تو
(15-09-2013، 10:14)Mehrad.GG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مثلا اختیاراتت چیه ؟؟؟؟
اون چیزی که زیر اسمش هست رو نمی بینی؟
کی حال کل کل داره؟
(15-09-2013، 10:14)Mehrad.GG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مثلا اختیاراتت چیه ؟؟؟؟

دلـت کـه اخـطآر یا محـرومیت 24 سآعــته نمیخواد !!!Sleepy

البـته اگـع فقـد کل کل کنید منم کـآری بآ کـسی ندآرم !

تـازه خیلی دوس دآرمـــ ببینـم کـی مهآرتـش بآلـا تره تو کـل کـل بی فحـش ..!

خب .. کوجـا بودیـم ؟Wink