انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کل کل (نسخه 4)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اصلا حرفشو نزن تو گلی تو شروع کن
آخ آخ بعضی از این دخترا چ قدر گاگولن بهش پیام دادم میگم ببخشید شما شیرین عقل هستید ؟میگه یعنی چی؟ منم گفتم مرسی جواب سوالمو گرفتم
(16-10-2013، 10:57)ELISA J0ON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصلا حرفشو نزن تو گلی تو شروع کن
محاله هرگـــــز

(16-10-2013، 10:58)فرهاد1370 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخ آخ بعضی از این دخترا چ قدر گاگولن بهش پیام دادم میگم ببخشید شما شیرین عقل هستید ؟میگه یعنی چی؟ منم گفتم مرسی جواب سوالمو گرفتم
25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
از پسرا بهترن که یه بار تو پارک از یه پسره پرسیدم ساعت چنده؟ گفت نمیدونم اگه خوبشو بخوای بالای صد تومن گفتم که مرسی بعد رفتم
(16-10-2013، 11:03)ELISA J0ON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از پسرا بهترن که یه بار تو پارک از یه پسره پرسیدم ساعت چنده؟ گفت نمیدونم اگه خوبشو بخوای بالای صد تومن گفتم که مرسی بعد رفتم

خب ایسگاتو گرفته بودهBig Grin
نه اتفاقا منم فکردم داره مسخره میکنه بعد فهمیدم نه بابا یارو پرته شوتههههههههههههههههههههههههه
(16-10-2013، 11:06)ELISA J0ON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه اتفاقا منم فکردم داره مسخره میکنه بعد فهمیدم نه بابا یارو پرته شوتههههههههههههههههههههههههه

سر کلاس کنکور ی دختره بود خیلی احمق بود رفته بودبیشعور داشت از آب سرد کن استفاده میکرد در صورتی ک کلمنشو برده بودن پر کنن والا اگه دروغ نگم ی 1 ساعتی خندمون بند نمیومد
اگه به یه چیزه دیگه هم اشاره کنم ما یه روز برای 13بدر رفته بودیم پارک که منو دختر خالم و دختر دایم و یه نفر دیگه داشتیم والیبال بازی میکردیم یه من یه اسپک زدم توپ رفت بالای دختر از یه طرف 3تا پسر بودن یه یکیشون ازم خوشش اومده بود بعد داد زدم تویی که زل زدی به من بیا اینجا گفت من گفتم نه من بعد اومد گفتم برو بالای درخت توپ مارو بیار گفت من گفتم نه من رفتش دم درخت گفت متمئنی من؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گفتم نه عمه ت رفت بالای درخت گفتم روی اون یکی شاخس گفت با منی من همینجوری نگاش کردم خلاصه رفت توپو اورد داد بهم گفت خواهش میکنم(چون من اصلا نگفتم مرسی) رفت بعد من با توپ مهم زدم بهش (وقتی داشت میرفت) گفت تو بودی گفتم من یعنی اون موقع پارک و ملت ترکیدن از خنده
(16-10-2013، 11:18)ELISA J0ON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه به یه چیزه دیگه هم اشاره کنم ما یه روز برای 13بدر رفته بودیم پارک که منو دختر خالم و دختر دایم و یه نفر دیگه داشتیم والیبال بازی میکردیم یه من یه اسپک زدم توپ رفت بالای دختر از یه طرف 3تا پسر بودن یه یکیشون ازم خوشش اومده بود بعد داد زدم تویی که زل زدی به من بیا اینجا گفت من گفتم نه من بعد اومد گفتم برو بالای درخت توپ مارو بیار گفت من گفتم نه من رفتش دم درخت گفت متمئنی من؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گفتم نه عمه ت رفت بالای درخت گفتم روی اون یکی شاخس گفت با منی من همینجوری نگاش کردم خلاصه رفت توپو اورد داد بهم گفت خواهش میکنم(چون من اصلا نگفتم مرسی) رفت بعد من با توپ مهم زدم بهش (وقتی داشت میرفت) گفت تو بودی گفتم من یعنی اون موقع پارک و ملت ترکیدن از خنده

تو خیلی خوب موضوعو تعریف کردی بهتره راوی بشی
مسخره میکنی جوجو؟DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy