انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نامه عاشقانه یک کودک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام پریسا
پریسا چرا دیروز نیآمدی تو کوچه با من بازی کنی.پریسا من یک عروسک برای تو خریدم.به مامانم گفتم که میخواهم با پریسا عروسی کنم.ولی مامانم میگوید تو هنوز کوچولو هستی و هر وقت که بزرگ شدی و رفتی دانشگاه با پریسا عروسی کن. ولی من هنوز کلاس سوم هستم.مامانم میگوید پریسا هم باید برود دانشگاه و خانوم دکتر بشود ولی داداش ناصر میگوید دختر ها وقتی میروند دانشگاه با یک پسر دوست میشوند. پریسا تو هیچ وقت نرو دانشگاه چون اگه بروی و با یک پسر دوست بشوی یعنی دوست پسر پیدا کنی دیگه من رو دوست نداری.و من میرم و سیگار میکشم و متاد میشم و خودکشی میکنم و میمیرم.Sad
این نامه واقعی است راستی به بعضی از غلط املایی ها دقت کنید.نویسنده این نامه پسری 9 ساله با نام شایان استBig GrinHeart
الهی!!Smile
تو سایت ایران جوک خونده بودم

قدیم ها ...
اخه الهی چه فکرهای قشنگی میکنن این بچه ها ولی وقتی بزرگتر شه فراموش میکنه اخه منم از این دوستا داشتم اما الان صدسال یه بارم نمیبینمش الهی بهم برسنHeartHeartHeartHeartHeart
Big Grin
(20-02-2012، 19:12)فرشته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخه الهی چه فکرهای قشنگی میکنن این بچه ها ولی وقتی بزرگتر شه فراموش میکنه اخه منم از این دوستا داشتم اما الان صدسال یه بارم نمیبینمش الهی بهم برسنHeartHeartHeartHeartHeart

ما هم دعا میکنیم؛مگه نه بچه ها‏¿‏Big Grin
(20-02-2012، 23:38)badgirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Big Grin
(20-02-2012، 19:12)فرشته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ما هم دعا میکنیم؛مگه نه بچه ها‏¿‏Big Grin
اره!!!!Heart

آخییی چه پسرییHeart Blush
خیلی دوست داشتم بدونم دختره چی گفته ولی تو منبعی که این مطلب رو دراوردم نبود فقط نامه پسره بود
کاش همیشه این صداقت در بزگترها هم پیدا میشدExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
اخی اهی نکه خودم بیست سالمه دارم میگم حهحه چه ناز وای چه جرعتی داشته
صفحه‌ها: 1 2 3