امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نامه عاشقانه یک کودک

سلام پریسا
پریسا چرا دیروز نیآمدی تو کوچه با من بازی کنی.پریسا من یک عروسک برای تو خریدم.به مامانم گفتم که میخواهم با پریسا عروسی کنم.ولی مامانم میگوید تو هنوز کوچولو هستی و هر وقت که بزرگ شدی و رفتی دانشگاه با پریسا عروسی کن. ولی من هنوز کلاس سوم هستم.مامانم میگوید پریسا هم باید برود دانشگاه و خانوم دکتر بشود ولی داداش ناصر میگوید دختر ها وقتی میروند دانشگاه با یک پسر دوست میشوند. پریسا تو هیچ وقت نرو دانشگاه چون اگه بروی و با یک پسر دوست بشوی یعنی دوست پسر پیدا کنی دیگه من رو دوست نداری.و من میرم و سیگار میکشم و متاد میشم و خودکشی میکنم و میمیرم.Sad
این نامه واقعی است راستی به بعضی از غلط املایی ها دقت کنید.نویسنده این نامه پسری 9 ساله با نام شایان استBig GrinHeart
هر وقت احساس تنهایی و سرما میکنم فکر به تو لبخند را به لب هایم بر میگرداند.دلم واقعا برات تنگ میشود دوستت دارم ...
پاسخ
 سپاس شده توسط frozen✘girl ، جاسم255 ، ~SoLTaN~ ، FARID.SHOMPET ، pink devil ، ...Sara SHZ... ، ps3000 ، (nasim) ، Maneli ، cute flower ، mohamad66 ، love 2012 ، khani_.................. ، white angel ، hot boy ، Armina ، Magical Girl ، majical girl ، mati ، انديا ، zeinab ، فرشته ي كوچولو ، melodi+ ، *GANDOM* ، تروشکا ، FrOzen あHeArt ، ali7500 ، salar3000 ، wwwvvv ، peranses ziba ، pariy1999 ، noora91 ، Terme30 ، ICE HEART ، ♥TARANNOM♥ ، RedSparrow ، baran.T ، fat.k ، The Ginkel ، علی جوکر ، L.A.78 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
الهی!!Smile
بعد از رفتنت ، جای خالیت در دلم مثل کفش های سیندرلا ، اندازه ی هیچ یک از مردم شهر نشد
حتی به زور !!!
پاسخ
 سپاس شده توسط badgirl ، zeinab
تو سایت ایران جوک خونده بودم

قدیم ها ...
اگه بمونی میشی اسم همسرم Heart
اگه بری میشی اسم دخترم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط badgirl ، M LOVE M ، majical girl
اخه الهی چه فکرهای قشنگی میکنن این بچه ها ولی وقتی بزرگتر شه فراموش میکنه اخه منم از این دوستا داشتم اما الان صدسال یه بارم نمیبینمش الهی بهم برسنHeartHeartHeartHeartHeart
. ҉ مـے روے !!!

.::هَـوایـتـ نـیـسـت::.

و بـہـ هـمـیـטּ راحـتـے .:: احـسـاسـات ِ مـטּ خَـفـه ::. مـے شَـونـב...

.::آبـے کـہــ روز آخـر پـشتـ سـرتـ ::. ریـخـتـمـ ؟!

.::آبـروے בلـمـ ::. بـوב... ҉
پاسخ
 سپاس شده توسط badgirl ، love 2012 ، M LOVE M ، majical girl
Big Grin
(20-02-2012، 19:12)فرشته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه الهی چه فکرهای قشنگی میکنن این بچه ها ولی وقتی بزرگتر شه فراموش میکنه اخه منم از این دوستا داشتم اما الان صدسال یه بارم نمیبینمش الهی بهم برسنHeartHeartHeartHeartHeart

ما هم دعا میکنیم؛مگه نه بچه ها‏¿‏Big Grin
هر وقت احساس تنهایی و سرما میکنم فکر به تو لبخند را به لب هایم بر میگرداند.دلم واقعا برات تنگ میشود دوستت دارم ...
پاسخ
 سپاس شده توسط M LOVE M ، majical girl
(20-02-2012، 23:38)badgirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin
(20-02-2012، 19:12)فرشته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما هم دعا میکنیم؛مگه نه بچه ها‏¿‏Big Grin
اره!!!!Heart

پاسخ
آگهی
آخییی چه پسرییHeart Blush
طولی نمی کشد که روز شب می شود... دیگر به خورشید هم دل نمی بندمDodgy
پاسخ
خیلی دوست داشتم بدونم دختره چی گفته ولی تو منبعی که این مطلب رو دراوردم نبود فقط نامه پسره بود
پاسخ
 سپاس شده توسط M LOVE M ، majical girl
کاش همیشه این صداقت در بزگترها هم پیدا میشدExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط M LOVE M ، Armina ، majical girl ، badgirl
اخی اهی نکه خودم بیست سالمه دارم میگم حهحه چه ناز وای چه جرعتی داشته
دنیا زیباست وتا وقتی هستی لذت ببر قدر این زیبای را بدونHeartSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط badgirl

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان