انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خانم سو تامپسون ۴۰ ساله زمانی که برای مسافرت به خارج از کشور، سوار هواپیما شده بود بخاطر وزن زیاد و اندام بزرگ در صندلی گیر کرد و بسیار وحشت زده شد. به گزارش ایران ناز همین امر باعث شد تصمیم جدی برای کم کردن وزن بگیرد. او انگیزه خود را ترس از اتفاق دوباره حادثه هواپیما و همچنین شرمندگی از همسرش شاون و دخترش جسیکا برای بازی نکردن با آنها در تعطیلات، اعلام کرده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! 1

او که ۱۷۲ کیلوگرم وزن داشت با اتخاذ یک رژیم غذایی سالم توانست ۱۰۲ کیلوگرم وزن کم کند و به وزن ۷۰ کیلو برسد! خانم تامپسون با این کار سایز لباسش را نیز ۱۰ اندازه کوچک کرد و هم اکنون می تواند در تعطیلات تابستانی به همراه همسر و دخترش به بازی بپردازد. وی گفت: من از بچگی جلوی دوستانم احساس شرمندگی می کردم چرا که وزن و اندامم با همه آنها فرق می کرد و هر چه بزرگتر می شدم به وزنم اضافه میشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این روند تا جایی ادامه داشت که یک روز تختم از وزن زیاد ترک خورد. این کارها انگیزه ی من را به کم کردن وزن افزایش می داد ولی تا زمانی که در صندلی هواپیما گیر کردم تصمیمم جدی نبود.همچنین صحبت های دکتر او در مورد پیامدهای سلامتی و مرگ زودتر از موعد نیز در این اقدام تاثیر گذار بوده است.

خانم تامپسون در رژیم غذایی اش فقط از غذاهای تازه پخته شده در خانه استفاده می کند و دیگر لب به غذاهای فست فود و مضر رستوران ها نمی زند. وی در سال ۲۰۱۰ به یک باشگاه لاغری پیوست و روند لاغری را همراه با رژیم غذایی طی کرد و اکنون به وزن دلخواه خودش رسیده است. در پایان خانم تامپسون گفت: کم کردن وزن زندگی من را به کلی تغییر داده است.

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
UndecidedSleepyUndecidedSleepyUndecided
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
واییییی چقدر خوشگل شدش لاغر شدBig Grin
اره خوشگل شدهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
HuhHuhHuhHuh
خوشبحالش ک استعداد چاقی داشته
حالا اگ من ۱۰۰کیلو لاغر میکردم شل و ول میشدم پوستم میفتاد Undecided Undecided
مردم عجب شانس هایی دارن Confused
چقدر عوض شده
دروغه مگه نه Huh Huh یکی بگه این تریلی این شده Huh الله اکبر 12 17