امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی!

خانم سو تامپسون ۴۰ ساله زمانی که برای مسافرت به خارج از کشور، سوار هواپیما شده بود بخاطر وزن زیاد و اندام بزرگ در صندلی گیر کرد و بسیار وحشت زده شد. به گزارش ایران ناز همین امر باعث شد تصمیم جدی برای کم کردن وزن بگیرد. او انگیزه خود را ترس از اتفاق دوباره حادثه هواپیما و همچنین شرمندگی از همسرش شاون و دخترش جسیکا برای بازی نکردن با آنها در تعطیلات، اعلام کرده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! 1

او که ۱۷۲ کیلوگرم وزن داشت با اتخاذ یک رژیم غذایی سالم توانست ۱۰۲ کیلوگرم وزن کم کند و به وزن ۷۰ کیلو برسد! خانم تامپسون با این کار سایز لباسش را نیز ۱۰ اندازه کوچک کرد و هم اکنون می تواند در تعطیلات تابستانی به همراه همسر و دخترش به بازی بپردازد. وی گفت: من از بچگی جلوی دوستانم احساس شرمندگی می کردم چرا که وزن و اندامم با همه آنها فرق می کرد و هر چه بزرگتر می شدم به وزنم اضافه میشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این روند تا جایی ادامه داشت که یک روز تختم از وزن زیاد ترک خورد. این کارها انگیزه ی من را به کم کردن وزن افزایش می داد ولی تا زمانی که در صندلی هواپیما گیر کردم تصمیمم جدی نبود.همچنین صحبت های دکتر او در مورد پیامدهای سلامتی و مرگ زودتر از موعد نیز در این اقدام تاثیر گذار بوده است.

خانم تامپسون در رژیم غذایی اش فقط از غذاهای تازه پخته شده در خانه استفاده می کند و دیگر لب به غذاهای فست فود و مضر رستوران ها نمی زند. وی در سال ۲۰۱۰ به یک باشگاه لاغری پیوست و روند لاغری را همراه با رژیم غذایی طی کرد و اکنون به وزن دلخواه خودش رسیده است. در پایان خانم تامپسون گفت: کم کردن وزن زندگی من را به کلی تغییر داده است.

پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، تینا2013 ، neda13 ، نیلووفر ، لی مین هو 2 ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آگهی
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
پاسخ
UndecidedSleepyUndecidedSleepyUndecided
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
پاسخ
واییییی چقدر خوشگل شدش لاغر شدBig Grin
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی! 1
پاسخ
اره خوشگل شدهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
لمس کن کلماتی ر اکه برایت می نویسم ...

تا بخوانی و بفهمی چقدر جایت خالیست ... تا بدانی نبودنت آزارم می دهد ... لمس کن نوشته هایی را که لمس ناشدنیست و عریان ... که از قلبم بر قلم و کاغذ می چکد ...

لمس کن گونه هایم را که خیس اشک است ... لمس کن لحظه هایم را ... تویی که می دانی من چگونه عاشقت هستم، لمس کن این با تو نبودنها را.
پاسخ
HuhHuhHuhHuh
پاسخ
آگهی
خوشبحالش ک استعداد چاقی داشته
پاسخ
حالا اگ من ۱۰۰کیلو لاغر میکردم شل و ول میشدم پوستم میفتاد Undecided Undecided
مردم عجب شانس هایی دارن Confused
پاسخ
چقدر عوض شده
پاسخ
دروغه مگه نه Huh Huh یکی بگه این تریلی این شده Huh الله اکبر 12 17
من سپاس میخوام  crying  crying
پاسخ
 سپاس شده توسط http://www.flashkhor.com/forum

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روشهای کمک به کودک در کاهش اضطراب:
  14 چهره مشهور دنیا هنگام مرگ چه گفتند؟
  چهره یک شیطان پرست در راهپیمایی امروز-عکس
  این دختر جوان مثل عروسک ها زندگی می کند (عکس)
  میزان استرس شما چقدر است و چطور می‌توانید استرس روزانه‌تان را کاهش دهید؟
  قدرت موسیقی برای کاهش استرس
  معرفی جوان ترین و زشت ترین میلیاردر جهان(عکس)
  خانه این ستاره های جوان چه شکلی است؟
  بدشانسی دختر جوان سر ازدواج-داماد دختر بوده(وای وای)+عکس
  دختری که برنده زیباترین چشم و چهره فوتوژنیک شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان