انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خواهرم حجابت؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
خواهرم حجابت؟؟ 1

اينكه: «دل بايد پاك باشد»، بهانه اي براي گريز جاهلانه از مصونيت است 

و آويختن به شاخه «لاقيدي»، 

وگرنه از دل پاك هم نبايد جز نگاه و رفتار پاك برخيزد.
ولی دلیل نمیشه که کسی حجاب داشته باشه.

یه دختر یا یک بانو می تونه هم نجیب باشه هم حجاب نداشته باشه. هم می تونه حجاب داشته باشه ولی نجیب نباشه و هزار تا کار ناجور انجام بده یا حتی خودفروشی بکنه.

هر کسی یک باوری داره. دنیا داره به سمتی می ره که دیگه کسی رو به سبب داشتن یا نداشتن حجاب نشه مسخره کرد یا طردش کرد.
(31-07-2013، 20:47)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی دلیل نمیشه که کسی حجاب داشته باشه.

یه دختر یا یک بانو می تونه هم نجیب باشه هم حجاب نداشته باشه. هم می تونه حجاب داشته باشه ولی نجیب نباشه و هزار تا کار ناجور انجام بده یا حتی خودفروشی بکنه.

هر کسی یک باوری داره. دنیا داره به سمتی می ره که دیگه کسی رو به سبب داشتن یا نداشتن حجاب نشه مسخره کرد یا تردش کرد.
ولي بيحجابي زمينه را واسه نانجيبي اماده ميكنه
1000000000000000 سپاس در حالی که منم زیاد محجبه نیستم
درسته بگیم خواهرم حجابت ولی چشم های هرزه چیزهارو اون جور که بخواد میبینه پس بیاید بگیم برادرم نگاهت...
برای اینکه سوتفاهم نشه من خودم چادر میزارم ولکن بازم میگم برادرم نگاهت...Dodgy
دختر حجابت رو رعایت کن.
دختر به نامحرم نگاه نکن.
دختر بمیر ولی با نامحرم هم کلام نشو
.
.
.
.
.
.
هه ، کلیشسDodgy
ولي همون طور كه آبنبات با پوسته از حمله مگس ها در امان دختر محجبه هم از نگاه پسرا در امانه
چون خودم پسرم اينا ميگم
نقل قول: ولي بيحجابي زمينه را واسه نانجيبي اماده ميكنه

بد تر میشه! اگر حجاب اجباری باشه بد تر میشه!

من خودم مسلمونم! تعصب الکی و بی خود ندارم. پژوهش میکنم. خدا یک عقل داده به ما که ازش استفاده کنیم.

یکم اندیشه کنید و کتاب بخونید و به جامعه نگاه کنید. مردم حجاب دارن؟ با حجاب تر شدن؟ همه چیز بهتر شده؟ نه. بد تر شده. راه حل های بسیاری هست ولی کو گوش شنوا

چشم ها را باید شست. جور دیگر باید دید.
بحث من حجاب اجباري نيست اگه اينطوره منم بات موفقم بحثم اينه كه حجاب(اختياري) از بيحجابي بهتره
حجاب نشان نجابت یه زن نیست !
یه زن با حجاب هم می تونه نجیب نباشه و خیلی ادم پستی باشه !

اتفاقا خیلی ها از حجابشون استفاده می کنن برای سرپوش گذاشتن رو کاراشون
و چه مثال مزخرفی !شما یه خانومو با یه ابنبات مقایسه می کنی و مردا رو مثل مگس می دونیExclamation
  نگاه که هرزه باشد ان گونه که می خواهند تورا می بینند پس فکری به حال مغز های هزره کن نه حجاب من !
همه ی شکوه و زیبایی زن ؛ 
موهبتِ قامتِ دخترانِ ایرانِ من است
شدم باز کـه گــــویم حـــــجاب تنشان ؛ پلک چشـــمان مردان کشورم  است ....

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8