امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خواهرم حجابت؟؟

Photo 
خواهرم حجابت؟؟ 1

اينكه: «دل بايد پاك باشد»، بهانه اي براي گريز جاهلانه از مصونيت است 

و آويختن به شاخه «لاقيدي»، 

وگرنه از دل پاك هم نبايد جز نگاه و رفتار پاك برخيزد.
از شباهتتون فهمیدم که تو نسبتی با گاوآهن داری !
اومدی ، زندگیمو شخم زدی ، زیر و رو کردی رفتی …
خواهرم حجابت؟؟ 1

سپاس شده توسط -Edgar ، Eli17 ، المیرا باحاله ، zahra1377 ، zahra160 ، T A R A ، helena ، Nvgl ، "SoLmAz RaD" ، radmehr rad ، RєƖαx gнσѕт ، BlAcK dAy ، shawkila ، کیمیانا ، mahsakhanm ، PROOSHAT ، بنز باز خسته ، mahdi.ir ، sasan1 ، tina joon ، فانتا ، Thyme ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، دل خون ، KOH ، m.h.a.33 ، سایه2 ، ωøŁƒ ، rromina ، مهدی8 ، ramin joojoo ، mobinamahro ، elisa.d ، pegah 13 ، emili barati ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، kimia kimia1378 ، gisoo.6 ، EHSAN$$ ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، ★MoRpHeUsS★ ، SÅℋAℕⅅ ، سورنا فاول ، _عقاب بی پروا_ ، ὄᾗłẏ ʛἷʀł ، mrmb ، سارا2000 ، M A H S A N` ، rval ، ♥h@di$♥ ، pegah jb ، яᎧмιиα ، mr.destiny
آگهی
ولی دلیل نمیشه که کسی حجاب داشته باشه.

یه دختر یا یک بانو می تونه هم نجیب باشه هم حجاب نداشته باشه. هم می تونه حجاب داشته باشه ولی نجیب نباشه و هزار تا کار ناجور انجام بده یا حتی خودفروشی بکنه.

هر کسی یک باوری داره. دنیا داره به سمتی می ره که دیگه کسی رو به سبب داشتن یا نداشتن حجاب نشه مسخره کرد یا طردش کرد.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، T A R A ، "SoLmAz RaD" ، fcbarcelona 2 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Amir BF ، M.H2 ، hani eh ، یاسی@_@ ، farzad0 ، لاله من ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Wanton ، ★MoRpHeUsS★ ، ERF@N ، F A R ! N ، pegah jb
(31-07-2013، 20:47)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی دلیل نمیشه که کسی حجاب داشته باشه.

یه دختر یا یک بانو می تونه هم نجیب باشه هم حجاب نداشته باشه. هم می تونه حجاب داشته باشه ولی نجیب نباشه و هزار تا کار ناجور انجام بده یا حتی خودفروشی بکنه.

هر کسی یک باوری داره. دنیا داره به سمتی می ره که دیگه کسی رو به سبب داشتن یا نداشتن حجاب نشه مسخره کرد یا تردش کرد.
ولي بيحجابي زمينه را واسه نانجيبي اماده ميكنه
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
 سپاس شده توسط "SoLmAz RaD" ، RєƖαx gнσѕт ، mahdi.ir ، mohammad31
1000000000000000 سپاس در حالی که منم زیاد محجبه نیستم
تو اسمشو بزار دوست اجتماعی ولی من بهش میگم هرزگی مدرن

خوشحال میشم اگه اینجا ببینمتونTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=57925
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58687&page=4
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=62843
 سپاس شده توسط "SoLmAz RaD" ، Thyme
درسته بگیم خواهرم حجابت ولی چشم های هرزه چیزهارو اون جور که بخواد میبینه پس بیاید بگیم برادرم نگاهت...
برای اینکه سوتفاهم نشه من خودم چادر میزارم ولکن بازم میگم برادرم نگاهت...Dodgy
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست...
پس انقدر سیر بخند که غم از رو برود...
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، "SoLmAz RaD" ، RєƖαx gнσѕт ، shawkila ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، M.H2 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
دختر حجابت رو رعایت کن.
دختر به نامحرم نگاه نکن.
دختر بمیر ولی با نامحرم هم کلام نشو
.
.
.
.
.
.
هه ، کلیشسDodgy
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، المیرا باحاله ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، F A R ! N
آگهی
ولي همون طور كه آبنبات با پوسته از حمله مگس ها در امان دختر محجبه هم از نگاه پسرا در امانه
چون خودم پسرم اينا ميگم

Heartدوست دارند... Heart
 سپاس شده توسط RєƖαx gнσѕт ، mail.yahoo.com ، blame worthy
نقل قول: ولي بيحجابي زمينه را واسه نانجيبي اماده ميكنه

بد تر میشه! اگر حجاب اجباری باشه بد تر میشه!

من خودم مسلمونم! تعصب الکی و بی خود ندارم. پژوهش میکنم. خدا یک عقل داده به ما که ازش استفاده کنیم.

یکم اندیشه کنید و کتاب بخونید و به جامعه نگاه کنید. مردم حجاب دارن؟ با حجاب تر شدن؟ همه چیز بهتر شده؟ نه. بد تر شده. راه حل های بسیاری هست ولی کو گوش شنوا

چشم ها را باید شست. جور دیگر باید دید.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Neioosha ، hani eh ، βΑllεяiηΑ♡ ، المیرا باحاله ، ERF@N
بحث من حجاب اجباري نيست اگه اينطوره منم بات موفقم بحثم اينه كه حجاب(اختياري) از بيحجابي بهتره

Heartدوست دارند... Heart
 سپاس شده توسط mahdi.ir ، mail.yahoo.com
حجاب نشان نجابت یه زن نیست !
یه زن با حجاب هم می تونه نجیب نباشه و خیلی ادم پستی باشه !

اتفاقا خیلی ها از حجابشون استفاده می کنن برای سرپوش گذاشتن رو کاراشون
و چه مثال مزخرفی !شما یه خانومو با یه ابنبات مقایسه می کنی و مردا رو مثل مگس می دونیExclamation
  نگاه که هرزه باشد ان گونه که می خواهند تورا می بینند پس فکری به حال مغز های هزره کن نه حجاب من !
همه ی شکوه و زیبایی زن ؛ 
موهبتِ قامتِ دخترانِ ایرانِ من است
شدم باز کـه گــــویم حـــــجاب تنشان ؛ پلک چشـــمان مردان کشورم  است ....

خواهرم حجابت؟؟ 1
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، المیرا باحاله ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، farzad0 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، مهوش

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خواهرم شما داف "Duff" نیستی ...
  خواهرم ...
  خواهرم حجابت را به دشمن نسپار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان