انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: shell shock live
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
هر کی پایست بیاد جلو
نام بازیConfusedhell shock live
تاریخ برگزاری:28,29 shahrivar
زمان برگزاری530
شرایط:باید به حد نصاب حداقل ۲ نفر برسیم
اینم لینک بازی:http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=401
هرکی پایست پاسخ بده
قبل بازی تمرین یادتون نره
من که هستم ولی باید ما ایرانی ها یک تیم بشیم با اون خارجی ها بازی کنیمSmile
۱ نفر دیگه میخواهیم
صابر هستی؟؟؟؟؟؟؟
من وقتی با این بازی اشنا شدم تو یه سایت دیگه بود که این بازی رو برای سایت خودش به صورت اختصاصی خریده بود.
برای همین اکانت من فقط تو همون سایت کار می کنه و اینجا کار نم یکنه.
برای همین من LEVEL ندارم اینجا.
شما LEVEL چند هستین؟
صابر بیا همین جا مهم نیست لول چند باشی از همین جا بازی کن انلاین سه نفری پدر خارجی ها رو در میاریم ها ها ها هستی ؟؟؟ میایی صابر پس؟Big Grin
میام.
ولی level نداشته باشیم تکه پاره می کنن ما رو ...
نگران نباش لول یکم داریم ولی شانس نداریم خوبیه منو شایان تویه این بازی اینه که نشونه گیریمون حرف نداره پس ساعت 5:30 باهم هماهنگ میکنیمSmile یاهوت رو ایون موقعه روشن کن صابرBig GrinWink
اسمه سرور ایرانی ها توی بازی shell shock live که این بازی تویه قسمت بازی هایه چند نفره قرار داره . irani هست که بیشتر اعضایش معمولا ایرانی هستند هر کی همچین سروری دید هر بره توش چون اون سرور رو ما باز می کنیم. هندی و عرب هم تویه این سروره میانBig Grin
صابر نامرد نا جوان مرد اون موقعه که ما داشتیم این بازیرو بازی می کردیم و فقط یک ایرانی کم داشتیم نیامدی و ما مجبور شدیم یک خارجیرو تویه روم را بدیم بعد تو گفتی تا شب وقت نداری حالا نامرد وقتی من امدم بیرون تو رفتی با اون ها بازی کردی بد جنسAngry
امشب هم بازی داریم بچه ها بیاید روم iran
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14