امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

shell shock live

هر کی پایست بیاد جلو
نام بازیConfusedhell shock live
تاریخ برگزاری:28,29 shahrivar
زمان برگزاری530
شرایط:باید به حد نصاب حداقل ۲ نفر برسیم
اینم لینک بازی:http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=401
هرکی پایست پاسخ بده
قبل بازی تمرین یادتون نره
نصیحت:با کسی که ارزش نداره حرفم نزن.

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ashkan009 ، EMINEM2 ، AmItiSe ، The Ginkel ، ♥گل یخ ♥ ، ~melodi~ ، فرشته ي كوچولو ، parmida.a ، Magical Girl ، B I N A M ، arman jj ، T A R A ، best~boy ، kame ، داش ممد ، sasan1 ، مخ دخترا ، ---BLANK--- ، amir098 ، soelda ، ss.mu ، ✘Nina✘ ، Mehdi 0 Time ، arooos ، bahare_021 ، ~JaSmIn~ ، .:: S.M ::. ، amirff ، Ƒαкє ѕмιƖє ، PISHY ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، ```FATEMEH``` ، amirkalantar ، roxi ، ارمين2012 ، !!sheatoonak!! ، lackyguy ، Mohammad 77 ، Mr.Robot ، hanieyh ، arian 007 ، HediVampire ، nahid♥ ، sadeq sm ، ایسان پویا***** ، noosha joon ، امیررضا* ، لاراجون ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
آگهی
من که هستم ولی باید ما ایرانی ها یک تیم بشیم با اون خارجی ها بازی کنیمSmile
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ashkan009 ، داش ممد ، Ƒαкє ѕмιƖє ، roxi ، TurK WolF ، MONA-GH ، sadeq sm ، ایسان پویا***** ، Spinner ، لاراجون
۱ نفر دیگه میخواهیم
صابر هستی؟؟؟؟؟؟؟
نصیحت:با کسی که ارزش نداره حرفم نزن.

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ashkan009 ، parmida.a ، roxi ، sadeq sm ، ایسان پویا***** ، Spinner ، لاراجون
من وقتی با این بازی اشنا شدم تو یه سایت دیگه بود که این بازی رو برای سایت خودش به صورت اختصاصی خریده بود.
برای همین اکانت من فقط تو همون سایت کار می کنه و اینجا کار نم یکنه.
برای همین من LEVEL ندارم اینجا.
شما LEVEL چند هستین؟
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ashkan009 ، ALA ، parmida.a ، داش ممد ، best~boy ، roxi ، Mr.Robot ، nahid♥ ، sadeq sm ، ایسان پویا***** ، لاراجون
صابر بیا همین جا مهم نیست لول چند باشی از همین جا بازی کن انلاین سه نفری پدر خارجی ها رو در میاریم ها ها ها هستی ؟؟؟ میایی صابر پس؟Big Grin

پاسخ
 سپاس شده توسط ashkan009 ، parmida.a ، داش ممد ، roxi ، sadeq sm ، ایسان پویا*****
میام.
ولی level نداشته باشیم تکه پاره می کنن ما رو ...
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ashkan009 ، ALA ، parmida.a ، Wєιяɗ ، roxi ، sadeq sm ، ایسان پویا*****
آگهی
نگران نباش لول یکم داریم ولی شانس نداریم خوبیه منو شایان تویه این بازی اینه که نشونه گیریمون حرف نداره پس ساعت 5:30 باهم هماهنگ میکنیمSmile یاهوت رو ایون موقعه روشن کن صابرBig GrinWink

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، ashkan009 ، parmida.a ، best~boy ، صحرا 2 ، a1392a ، roxi ، Mr.Robot ، sadeq sm ، ایسان پویا*****
اسمه سرور ایرانی ها توی بازی shell shock live که این بازی تویه قسمت بازی هایه چند نفره قرار داره . irani هست که بیشتر اعضایش معمولا ایرانی هستند هر کی همچین سروری دید هر بره توش چون اون سرور رو ما باز می کنیم. هندی و عرب هم تویه این سروره میانBig Grin

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، ashkan009 ، parmida.a ، صحرا 2 ، roxi ، Mr.Robot ، sadeq sm ، ایسان پویا*****
صابر نامرد نا جوان مرد اون موقعه که ما داشتیم این بازیرو بازی می کردیم و فقط یک ایرانی کم داشتیم نیامدی و ما مجبور شدیم یک خارجیرو تویه روم را بدیم بعد تو گفتی تا شب وقت نداری حالا نامرد وقتی من امدم بیرون تو رفتی با اون ها بازی کردی بد جنسAngry

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، ashkan009 ، parmida.a ، best~boy ، صحرا 2 ، roxi ، sadeq sm ، ایسان پویا*****
امشب هم بازی داریم بچه ها بیاید روم iran

پاسخ
 سپاس شده توسط ashkan009 ، parmida.a ، صحرا 2 ، roxi ، sadeq sm ، ایسان پویا*****

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طرفدارای بازی shellshock live بیان تو...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان