انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: حسن کچل ورژن (2013)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
حسنی نگو جوون بگو / علاف و چش چرون بگو موی ژلی ،ابرو کوتاه ،زبون دراز ، واه واه واه / نه سیما جون ،نه رعنا جون / نه نازی و پریسا جون / هیچ کس باهاش رفیق نبود / تنها توی کافی شاپ / نگاه می کرد به بشقاب ! / باباش می گفت : حسنی می ری به سر بازی ؟ / نه نمی رم نه نمی رم / به دخترا دل می بازی ؟! / نه نمی دم نه نمی دم / گل پری جون با زانتیا / ویبره می رفت تو کوچه ها / گلیه چرا ویبره میری ؟ / دارم میرم به سلمونی / که شب برم به مهمونی/ گلی خانوم نازنین با زانتیای نقطه چین /یه کمی به من سواری می دی ؟! /نه که نمی دم /چرا نمی دی ؟ /واسه اینکه من قشنگم ، درس خونم وزرنگم /اما تو چی ؟ /نه کا رداری ؟ نه مال داری ؟ فقط هزار خیال داری / موی ژلی ،ابرو کوتاه ، زبون دراز ،واه واه واه / در واشد و پریچه / با ناز اومد تو کوچه / پری کوچولو ، تپل مپولو ، میای با من بریم بیرون ؟ / مامان پری ،از اون بالا / نگاه می کرد تو کوچه را / داد زد وگفت : اوی ! بی حیا / برو خونه تون تورا بخدا / دختر ریزه میزه / حسابی فرز وتیزه / اما تو چی ؟ / نه کار داری ؟ نه مال داری ؟ فقط هزار خیال داری / موی ژلی ،ابرو کوتاه ،زبون دراز ،واه واه واه / نازی اومد از استخر / تو پوپکی یا نازی ؟ / من نازی جوانم / میای بریم کافی شاپ؟ نه جانم / چرا نمی ای ؟ / واسه اینکه من صبح تا غروب ،پایین ،بالا ،شمال ،جنوب ،دنبال یک شوهر خوب / اما تو چی ؟ / نه کار داری ؟ نه مال داری ؟ فقط هزار خیال داری / موی ژلی ،ابرو کوتاه ،زبون دراز ،واه واه واه / حسنی یهو مثه جت / رسید به یک کافی نت / ان شد ورفت تو چت روم / گپید با صدتا خانووم! / هیشکی نگفت کی هستی ؟ / چی کاره ای چی هستی ؟ / تو دنیای مجازی / علافی کرد وبازی / خوشحال وشادمونه / رفت ورسید به خونه / باباش که گفت: حسنی برات زن بگیرم ؟ / اره می خوام اره میخوام / چاهارتا شرعا بگیرم ؟ / اره می خوام اره میخوام / حسنی اومد موهاشو /یه خورده ابروهاشو / درست وراست وریس کرد /رفت و تو کوچه فیس کرد / یه زن گرفت وشاد شد / زی زی شد و دوماد شد.
خیلی باحال بود مرسیBig Grin
عزیزم مرسی سپاس هم دادمHeart
عالی بود خیلی عالی بود ممنون♥
مرسی عزیزیBig Grin
عالی بود خیلی عالی بود ممنون♥
این آقا حسن چه کار ها که نکرده
کیف کردمTongueTongueTongueTongueTongue
حسنی نگو پرو بگو
عالی Big GrinBig GrinBig Grin
صفحه‌ها: 1 2