امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حسن کچل ورژن (2013)

حسنی نگو جوون بگو / علاف و چش چرون بگو موی ژلی ،ابرو کوتاه ،زبون دراز ، واه واه واه / نه سیما جون ،نه رعنا جون / نه نازی و پریسا جون / هیچ کس باهاش رفیق نبود / تنها توی کافی شاپ / نگاه می کرد به بشقاب ! / باباش می گفت : حسنی می ری به سر بازی ؟ / نه نمی رم نه نمی رم / به دخترا دل می بازی ؟! / نه نمی دم نه نمی دم / گل پری جون با زانتیا / ویبره می رفت تو کوچه ها / گلیه چرا ویبره میری ؟ / دارم میرم به سلمونی / که شب برم به مهمونی/ گلی خانوم نازنین با زانتیای نقطه چین /یه کمی به من سواری می دی ؟! /نه که نمی دم /چرا نمی دی ؟ /واسه اینکه من قشنگم ، درس خونم وزرنگم /اما تو چی ؟ /نه کا رداری ؟ نه مال داری ؟ فقط هزار خیال داری / موی ژلی ،ابرو کوتاه ، زبون دراز ،واه واه واه / در واشد و پریچه / با ناز اومد تو کوچه / پری کوچولو ، تپل مپولو ، میای با من بریم بیرون ؟ / مامان پری ،از اون بالا / نگاه می کرد تو کوچه را / داد زد وگفت : اوی ! بی حیا / برو خونه تون تورا بخدا / دختر ریزه میزه / حسابی فرز وتیزه / اما تو چی ؟ / نه کار داری ؟ نه مال داری ؟ فقط هزار خیال داری / موی ژلی ،ابرو کوتاه ،زبون دراز ،واه واه واه / نازی اومد از استخر / تو پوپکی یا نازی ؟ / من نازی جوانم / میای بریم کافی شاپ؟ نه جانم / چرا نمی ای ؟ / واسه اینکه من صبح تا غروب ،پایین ،بالا ،شمال ،جنوب ،دنبال یک شوهر خوب / اما تو چی ؟ / نه کار داری ؟ نه مال داری ؟ فقط هزار خیال داری / موی ژلی ،ابرو کوتاه ،زبون دراز ،واه واه واه / حسنی یهو مثه جت / رسید به یک کافی نت / ان شد ورفت تو چت روم / گپید با صدتا خانووم! / هیشکی نگفت کی هستی ؟ / چی کاره ای چی هستی ؟ / تو دنیای مجازی / علافی کرد وبازی / خوشحال وشادمونه / رفت ورسید به خونه / باباش که گفت: حسنی برات زن بگیرم ؟ / اره می خوام اره میخوام / چاهارتا شرعا بگیرم ؟ / اره می خوام اره میخوام / حسنی اومد موهاشو /یه خورده ابروهاشو / درست وراست وریس کرد /رفت و تو کوچه فیس کرد / یه زن گرفت وشاد شد / زی زی شد و دوماد شد.
.
پاسخ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ```FATEMEH``` ، بچه ابادانی ، !!sheatoonak!! ، ♥maral♥ ، جانگ یونگ هوا ، ʂհმოἶო ، m016 ، بنز باز خسته ، سورنا فاول ، natalia ، خانوم گل ، Navisa. ، h6750 ، مونس جون ، آرتـان ، ali835 ، First Star ، ᖇᗩᖺᗩ ، سوربهی222 ، saba 3 ، گیسو خانم
آگهی
خیلی باحال بود مرسیBig Grin
Heartکوکا  دم همتون گرم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط sadeq sm
عزیزم مرسی سپاس هم دادمHeart
Heartone direction my loveHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط sadeq sm
عالی بود خیلی عالی بود ممنون♥
سیـــــــــــگار های بهمنتــــــــــ را دوستــــــــــ دارمـــــــــــ
عطر بد پیراهنتــــــــــ را دوستـــــــــــــــ دارمـــــــــــــ
گفتند :دیوانهـــــــــــ ندیدیـــــــــــ زن گرفتهــــــــ!!!
دیوانه امــــــــ حتی زنتــــــــ را دوستـــــ دارمـــ
پاسخ
 سپاس شده توسط sadeq sm
مرسی عزیزیBig Grin
حسن کچل ورژن (2013) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط sadeq sm
عالی بود خیلی عالی بود ممنون♥

پاسخ
 سپاس شده توسط sadeq sm
آگهی
این آقا حسن چه کار ها که نکرده
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط sadeq sm
کیف کردمTongueTongueTongueTongueTongue
پاسخ
حسنی نگو پرو بگو
از افتابگردان پرسیدند:چرا شبها سرت به زیر است گفت: ستاره چشمک میزند نمیخواهم به خورشید خیانت کنم
Heart
Heart
پاسخ
عالی Big GrinBig GrinBig Grin
هرگز نخواب کوروش
دارا جهان ندارد،سارا زبان ندارد
رستم در این هیاهو،گرز گران ندارد
روز وداع خورشید،زاینده رود خشکید
زیرا دل سپاهان نقش جهان ندارد
بر نام پارس دریا نام دگر نهادند
گویی که آرش ما تیر و کمان ندارد
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان